06/05/2026
Uletio u Klopu kod katedrale, očekivanja visoka ali realnost mid. Uzeo sam njihov “Klopa burger” 🍔
Pecivo klasično pekarsko, ništa posebno. Meso , ima ga i debela je šnicla, ali bez onog wow momenta… jednostavno nema karakter. Sir kao mozzarella, ketchup i majoneza – standard, ali bez balansa koji bi te natjerao da kažeš “ovo moram opet”.
Za 19 KM u Sarajevu možeš pojesti i veći i puno bolji burger koji ćeš zapamtiti
Lokacija top, ali iskreno ovo više vuče na turističku klop(k)u nego na ozbiljan burger spot