The Mad Hatter's Kitchen

The Mad Hatter's Kitchen Прави това , което радва сърцето ти ! Творбата е винаги ?

Две идеи за лека , лятна вечеря с каквото е останало в хладилника . Едното е сирене по шопски , а другото запеканка с бр...
08/06/2026

Две идеи за лека , лятна вечеря с каквото е останало в хладилника . Едното е сирене по шопски , а другото запеканка с броколи . Рецепта няма да споделям , т.к. това е традиционно ястие , но съм спестила от мазнините. Например в манджата с броколи заливката е от малко нискомаслено крема сирене (80 ккал/100 гр ) , нискомаслена сметана 4% на президент и малко сирене . Естествено може да използвате и пълномаслени.
Приятна вечер на всички!

Оооооооо "По дяволитееееее!!!!!"Тирамису торта ! Топ 💯💯💯💯💯💯💯Блат : 2 яйца и 2 белтъка ;1 доза протеин бисквитки;80 гр ер...
15/05/2026

Оооооооо "По дяволитееееее!!!!!"
Тирамису торта ! Топ 💯💯💯💯💯💯💯
Блат : 2 яйца и 2 белтъка ;
1 доза протеин бисквитки;
80 гр еритрол или колкото искате да ви е сладко
3 с.л. бадемово брашно ;
4 с.л. брашно от овес ;
2 с.л. какао
1 бакпулвер , 1 ванилия ;
Крем :
1 оп. 400 гр скир ванилия ;
4 с.л. обезмаслено кис.мляко ;
1 ч.л. инстантно кафе
2 с.л. бейлис ликьор ;
Есенция бадем
Напояване на блата с доза дълго еспресо 60-70 мл и 30мл бейлис.
Разбивате яйцата с еритрола и добавяте останалите съставки до гъст крем . Ако е прекалено гъсто , разреждате с 2-3 с.л. вода . Трябва да е с обикновена консистенция за кекс . Печете на 180 гр до готовност. Като изстине и стегне добре разделяте на две части . Всеки блат напоявате хуууууубаво с кафе и бейлис . Като намазвате с крема от посочените продукти , разбит добре с миксер. Ръсите с какао и оставяте за нощ в хладилника.
Страааааааашен е !

Кога ви се яде нещо солено за закуска , но нямате време и не ви се занимава , може да си приготвите тази попара с фини о...
14/05/2026

Кога ви се яде нещо солено за закуска , но нямате време и не ви се занимава , може да си приготвите тази попара с фини овесени ядки и сиренце . 30 гр овесени ядки , сол на вкус , малко червен пипер и чубрица ги заливате с вряла вода и ги оставяте за 10 мин да станат на кашичка . Слагате 1 с.л. котидж и кубче сиренце . Перфектна лека и засищаща закусчица без угризения . ;)

Обичам идеи с послание . Вкъщи си имаме картини , които , сякаш , ти крещят нещо от стената . Карат те да им се усмихнеш...
27/04/2026

Обичам идеи с послание . Вкъщи си имаме картини , които , сякаш , ти крещят нещо от стената . Карат те да им се усмихнеш. А в ежедневие като нашето е хубаво да поддържаме позитивно настроението си с нещо закачливо . . .
Дневната рецепта е здравословен десерт от остатъци . Имах един стар сладък картоф , изрязох го оттук-оттам и един и половина презрял банан . Сварих батата , пасирах заедно с банана , 1 яйце и 1 белтък , една доза протеин на прах с вкус шоколад , 1 бакпулвер , малко ванилия , 1-2 с.л. еритритол . Накрая в тестото добавих и 3 с.л. овесени трици и пекох на 180 гр за около 40 мин , че е по-течна текстурата . Като се охлади , намазах с 30 гр шоколад без захар и поръсих с каквото имах . Чудесен е ! :)

Торта "Обич" с ягоди и рози .За 3 блата по 18 см в диаметър са ви нужни:2 яйца и 1 белтък ;30 гр чист протеин ;3 с.л. с ...
24/04/2026

Торта "Обич" с ягоди и рози .
За 3 блата по 18 см в диаметър са ви нужни:
2 яйца и 1 белтък ;
30 гр чист протеин ;
3 с.л. с връх брашно по избор ( аз използвах безглутеново , оригинално е с обикновено);
1 с.л. бадемово брашно ;
1 бакпулвер; 1 ванилия;
50 гр еритрол;
За крема :
250 гр обезмаслено крема сирене ;
50 гр кис.мляко ;
Еритрол на вкус , мед , ванилия, есенция от рози , 100 гр ягоди на кубчета.
Разбивате яйцата с еритрола и постепенно добавяте останалите продукти за блата . Получава се по-течна консистенция от нормалното, особено ако брашното е безглутеново. Разпределяте по тавичките и печете на 180 гр за 30 мин или до готовност. Когато изстинат добре
Се редят с крема по познатия начин . За приготовлението на крема, няма какво да обяснявам . Забърква се лесно . Цялата торта не е повече от 900 кал . Така , че е подходяща за режим .😊😊😊
Да ви е сладко и споделено !

Припадам по Великден ! Вчера с козунаците на сестра ми , днес с този карамелен шедьовър . Нещо невероятно е . И докато с...
13/04/2026

Припадам по Великден ! Вчера с козунаците на сестра ми , днес с този карамелен шедьовър . Нещо невероятно е . И докато си снимах поне 100 пъти нртърпеливо-дъвчещата си , крива физиономия , отказвайки да кача ни една снимка на причудливия си фасон , бързам да ви споделя ТАЗИ ЕЛЕМЕНТАРНОСТ с БОЖЕСТВЕН ВКУС от Рая и без угризения .
За тава с диаметър 18-20 см са ви необходими ( Чийзът става тънък , но достатъчен !!! ) .
За круста : 70 гр бисквити без захар , 30 гр кокосово масло , 1 ч.л. канела , 10 гр брашно ;
За карамеления топинг по средата и отгоре : 50 гр подсладител , канела , 10 гр брашно , 15 гр кокосово масло , канела ;
За крема : 1 яйце , 250 гр 0% йогурт , 70 гр нискомаслена филаделфия , 14 гр брашно , ванилия , 30 гр подсладител .
За основата си трошите бисквитите с маслото и оформяте на дъното на блата . За карамеления топинг смесвате посочените продукти и оформяте трохи . За крема разбивате всичко до гъст , гладък крем . Изливате сместа върху блата на два пъти като междувременно разпределяте топинга между пластовете и отгоре . Увивате тавата с фолио и поставяте в друга тава , за да се пече на водна баня на 180 гр за около 25 мин . . . Оставете го да се охлади добре в хладилник . Мноооооооого , много добър десерт !

Супа саганаки със скариди и узо ... 20 мин изкушение в мултикукър. Рецептата по-късно 🍅🦐🤭
07/04/2026

Супа саганаки със скариди и узо ... 20 мин изкушение в мултикукър.
Рецептата по-късно 🍅🦐🤭

Питка за закуска . 1 яйце , 50 гр котидж , 30 гр сирене , 75 гр безглутеново брашно( но вие сложете каквото имате наличн...
05/04/2026

Питка за закуска .
1 яйце , 50 гр котидж , 30 гр сирене , 75 гр безглутеново брашно( но вие сложете каквото имате налично ) , 5 гр бакпулвер , 1 к.л. зехтин , сминдух, шарена сол , сусам за поръска . Разбърквате до гъста смес . Разпределяте на две равни части , ръсите със сусам и печете на 180 гр до готовност . С айрян е чудесна закусна !

Преди 8 год , когато започнах с идеята да свалям килограми и когато трябваше да си напасна навиците към т.нар. здравосло...
05/04/2026

Преди 8 год , когато започнах с идеята да свалям килограми и когато трябваше да си напасна навиците към т.нар. здравословни алтернативи , ми се доплакваше , понеже ми бе много трудно . Осъзнавах , че храната , която обичайно хапвах , ми действаше като наркотик . Не можех без 100 гр шоколад за десерт след вечеря . Дори рекордът ми , не рядко, е бил от големите . Храних се по веднъж на ден и вечерта бях ламята Спаска за норматив. . . И понеже гледам , че страницата ми е събрала немалко последователи , ще ви споделя , че в момента не изглеждам като футболна съпруга ,но съм далеч от старата си физическа версия .Равносметката ми е 15 кг надолу ,Леко ми е , когато се нахраня , нямам пъпки и не съм грохнал звяр с ежедневен стомашно-чревен дискомфорт , крив до безобразие . С времето свикваш и си създаваш навици . Без резки лишения , дори и до днес . Като всяка жена умирам за сладко и тесто , обичам и бирата , и чаша хубаво вино , поне 2 пъти седмично. Но количествата от тези "стари навици" са в пъти по-малко от едно време и започват да не ти липсват и толкова . Днес ще ви споделя една много , ама много лесна рецепта за понички . Ако нямате съответните формички , може да си ги изпечете като мъфинки и да ги поръсите със "захаросана" канела . Една поничка е 75 калорийки и е перфектен засиюаю десерт по всяко време .
За сместа :
1 яйце ;
30 гр подсладител ;
75 гр кисело мляко с 0 % масленост ( Олимпус само това е на пазара , кофичка от 200 гр , ако няма и 2 % става 'айде па ся " ) ;
50 мл ядково мляко неподсладено ( и с обикновено става ) ;
90 гр брашно ( аз смесих бяло и безглутеново ) , бакпулвер 10 гр и ванилия ;
За поръската
1 с.л. еритрол и 1 ч.л. канела . Малко пр.мляко за намазване, за да полепне поръската .
В купа разбивате яйцето с подсладителя и всичко останало . Получава се кексово тесто . Разпределяте го по формите и печете до готовност на 180 гр. Когато изстинат добре намазвате малко с прясно мляко и ги топите в поръската , за да полепне . Страхотни и забавни се получиха !

Един фантастично-чуден кекс от графата "Много префърцунена си , Лено ! " Ако го разделите на 10 парчета , едно ще има ок...
30/03/2026

Един фантастично-чуден кекс от графата "Много префърцунена си , Лено ! " Ако го разделите на 10 парчета , едно ще има около 100 калорийки . Става много бързо и лесно , така че ви го споделям .
Две средни круши ( около 200 гр ) ;
2 яйца ;
ванилия ;
70 гр еритрол ;
100 гр оризов грис ;
2-3 с.л. брашно от тапиока ;
1 бакпулвер .
1 протеин на прах с вкус карамел за топинг отгоре .
Ако нямате тапиока или оризов грис , използвайте безглутеново брашно , оризово , смес , ако щете обикновено , каквото имате под ръка .
В блендер пасирате крушата с яйцата, ванилията и еритрола . Изсипвате в подходяща купа и слагате сухите състваки . Бъркате добре . Изливате в тава за кекс и печете на 200 гр до готовност . Като се охлади достатъно в малка купичка с около 20 мл вода разбърквате енергично протеин с вкус карамел до гъста каша . С него заливате кекса отгоре . Много вкусен стана ! По желание може да добавите в сместа шепа боровинки , капки шоколад , ще се получи прекрасен . Да ви е сладко !

Address

Burgas

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when The Mad Hatter's Kitchen posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share