V úterý budu připravovat domácí frgály na objednávku a vždy jen omezený počet. V případě, že máte zájem o čerstvý domácí koláč, stačí jen napsat zprávu na messenger a po domluvě objednat. Každé pečení budou jiné příchutě, proto sledujte stánku Frgály od Cucína, ať víte, co bude v troubě. Info vždy na zdi fb u příspěvků :)
Velikost 30cm a váha cca 700g. Cena za kus včetně krabice od 180Kč
(Pouze
osobní převzetí od pekaře a to v ulici Rezlerova 284, Praha – Petrovice). Ceník frgálů včetně krabice:
Povidlový -
Tvarohový -
Makový -
Hruškový -
Borůvkový -
Malinový -
Lesní ovoce -
Višnový -
Jablečný -
Opilé moravské povidla -
Ořechový -
Při zrušení objednávky méně jak 20 hodin předem nebo nevyzvednutí koláče, se při další objednávce cena navyšuje o 70Kč. V případě, že na Vaší objednávku zapomenu já, tak na další frgál máte Vy slevu 70Kč. Další příchutě, které se připravují jsou lískový ořech, jablečné kousky, opilý koláč, zelňák, bílý mák :)
A jak jsem se k pečení frgálů vlastně dostal? Za vším je žena :) Jednou sem poprosil tu svou, že frgály miluju stejně jako jí, tak jestli nechce zkusit nějaký upéct. Popravdě jsem tomu nevěřil a modlil se spíš, ať se to dá jíst. Manželka překvapila a od babičky z Moravy získala recept, který z ní nedostala ani její máma :D Jednoho dne jsem ze vzbudil trošku později, kolem 11 hodiny, a celé čtyři koláče byly na stole. Zamiloval jsem se ještě víc do ženy i povidel. A i když jsem se trošku bál, že moje chuťové pohárky jsou trošku ovlivněné nejen pocity lásky, štěstí a radosti z toho, co se povedlo, tak jsem nechal frgál ochutnat i sousedy a kamarády. Po konzultaci s labužníky jsem tedy usoudil, že si tuto radost nenecháme jen pro sebe. Momentálně nemůžu dělat svojí práci, která mě živí. Je to práce klauna, kouzelníka a bublináře nejen pro děti. Tak jsem se rozhodl přidat projekt úterní pečení. Nákupem frgálu nejen podpoříte klauna, co se snaží stůj co stůj ustát tuto zvláštní dobu nedobu, ale hlavně si užijete příjemnou snídani, oběd, svačinu nebo večeři :)
Děkuji všem přátelům a jedlíkům, kteří sdílí, lajkují nebo komentují moje nové projekty. Velice mi to pomáhá a díky Vám aspoň trošku zvládám normálně i nenormálně žít. Bohužel nevím, jak se mi to na této stránce povedlo, nepovedlo, ale nemůžu pozvat své přátele i nepřátele. Prosím Vás proto dvakrát víc o sdílení a třeba i to pozvání, teda jestli to vůbec jde :D ...a už mlčim.