24/04/2026
Täna lõunatame kohas, kus me kumbki - käsi südamel - mitte kunagi käinud pole ja ilmselt mitte kunagi ka uuesti ei satu. Raudteede, ehitusmarketite ja rehvivahetuste vahel on täiesti omaette maailm, kus õnneks on ka üksikuid söögikohti. Praegune on täpselt selline, nagu üks söökla olema peab - lakooniline ruum, kolm-neli praadi, lisandid ja kena letitagune teenindus. Toit on ka täpselt nii hea, kui oodata oli, st toitev ja maitsev ja ilma igasugue liigse tule ja vileta. Leib, vesi ja maitsevõi on hinna sees. Kokk on varem töötanud Peppersackis, seetõttu on küpsetised veel eriti maitsvad. Ehk et kui mingil salapärasel põhjusel satute raudteede ja ehitusmarketite vahel nälga jääma, astuge kindlasti läbi.