18/06/2026
– Nem táplálkozunk egészségesen.🤯
– Hogy mit mondasz?🤔
– Mondom, most olvastam, hogy egészségtelenül táplálkozunk. Állítólag negyven deka zöldséget és gyümölcsöt meg kell enni egy nap.
– Hát, itt a nyár, a sok idény gyümölcs, lehet tolni neki...
– Nem elég csak a gyümölcs! Zöldség is kell! De hogy lehet annyi zöldséget befalni?
– Salátákat kell enni.🥗
– Legutóbb is kinevettél, amikor azt készítettem vacsorára.
– Mert nekem olyan üres volt. Kellene rá valami.
– Húsra célzol?
– Nem feltétlenül, de mindenképp kéne bele egy kis tartalom...🙃
– Tegyünk rá inkább quinoát?
– Igen, úgy már teljesen más lenne az egész!
– Igazad van! Pont nemrég a quinoáról is olvastam, írták, hogy szuperfood!💚
A sztori röviden: félbevágta a paprikákat, és megtöltötte őket a quinoával, és ettől a naptól kezdve rendszeresen vették ezeket a háromszínű magokat!😋
👩🍳 https://magosbolt.hu/receptek/haromszinu-quinoa-salataval-toltott-paprika-35
Próbáld ki te is!