Ayam Gepuk Pak Uzai

Ayam Gepuk Pak Uzai Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Ayam Gepuk Pak Uzai, Food & Drink, No. B. 1. 29, Jalan Bidara 9 Saujana Utama 3, Kuala Selangor.

Ayam Gepuk Pak Uzai
Sambal Tumbuk Pedas Padu
📍 Stall depan kedai Azadan’s Kitchen, Saujana Utama 3, Sungai Buloh Selangor

27/01/2026

Hari ke-2 berniaga Ayam Gepuk Pak Uzai 🌶️
Alhamdulillah, sudah ada yang datang cuba, makan dan senyum.
Kami masih belajar.
Masih perbaiki rasa.
Tapi bila customer kata sedap… itu yang buat kami terus kuat.
Terima kasih kerana support bisnes kecil kami 🙏
📍 Azadan’s Kitchen, Saujana Utama
🔥 Sambal Pedas Padu

26/01/2026

“Akaun kami baru 4 hari.
Tapi semalam, 24 Jan 2026 jam 6.30 petang — jualan pertama bermula.
Dengan gerai yang belum sempurna,
dengan persiapan yang masih serba kekurangan…
Allah hantar customer pertama.
Alhamdulillah 🤲”

24/01/2026

Di Ayam Gepuk Pak Uzai, semuanya bermula dari kebersihan.
Ayam dibasuh bersih, dicuci dengan tepung gandum untuk buang hanyir & kotoran, sebelum masuk fasa perapan.
Kami jaga proses, kami jaga rasa, kami jaga amanah.
InsyaAllah yang masuk dapur kami, yang sampai ke pinggan pelanggan pun bersih dan sedap.
🔥 Ayam Gepuk Pak Uzai
Sambal Tumbuk Pedas Padu
📍 Stall depan Azadan’s Kitchen, Saujana Utama

Alhamdulillah Moga Terus Success dan dipermudahkan segala urusan Aaamiiin YRA...
23/01/2026

Alhamdulillah Moga Terus Success dan dipermudahkan segala urusan
Aaamiiin YRA...

Check out Ayam Gepuk Pak Uzai’s video.

23/01/2026

Salam Jumaat 🤲
Penghulu segala hari, hari yang penuh keberkatan.
Hari ini kami bermula dengan satu doa dan satu harapan.
Kelmarin mak saya telah mendoakan bisnes kecil kami —
Ayam Gepuk Pak Uzai.
Doa, restu dan sokongan seorang ibu.
Mungkin sebab itu, walaupun belum sempat masak,
sudah ada orang datang bertanya dan mencari kami.
Kami percaya, setiap rezeki bermula dengan doa.
Bermula dari sebuah stall kecil,
kami bina langkah pertama Ayam Gepuk Pak Uzai.
Doakan kami dipermudahkan urusan,
diluaskan rezeki,
dan diberi kekuatan untuk terus berusaha.
🤍 Terima kasih atas setiap sokongan.





23/01/2026

Sambal Tumbuk Pedas Padu
Depan Azadan's Kitchen Saujana Utama

Address

No. B. 1. 29, Jalan Bidara 9 Saujana Utama 3
Kuala Selangor
47000

Opening Hours

Monday 11:30 - 15:00
18:00 - 22:00
Tuesday 11:30 - 15:00
18:00 - 22:00
Wednesday 11:30 - 15:00
18:00 - 22:00
Thursday 11:30 - 15:00
18:00 - 22:00
Friday 18:00 - 22:00
Saturday 11:00 - 22:00
Sunday 11:00 - 22:00

Telephone

+60194979040

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ayam Gepuk Pak Uzai posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Ayam Gepuk Pak Uzai:

Share

Category