24/11/2022
Dziś odwiedziłem 😋
Ogólnie rzecz biorąc burger bardzo dobry🍔
Mięso zarówno w smaku jak i w stopniu wysmażenia perfekcyjnie 👌
bułka, sosy i frytki również w porządku👍
Jednakże zamawiając burgera z papryką jalapeño miałem nadzieję że będzie ono wyczuwalne 🫤
Do obsługi i czasu realizacji nie można sobie nic zarzucić, przy pełnym lokalu zamówienie otrzymałem w 15 minut ⌛️
Burgerki polecam i mam nadzieję że przy następnej okazji wybiorę coś innego by opinię zamienić na 5⭐😎