HaiHui Burger

Contact the business

HaiHui Burger Burgerul cu suflet de aventură HaiHui cu noi într-o călătorie de gusturi!

HAIHUI BURGER VINE LA STÂNA DACILOR! 🔥📅 9–11 OCTOMBRIE📍 Ferma – Stâna DacilorPregătește-te pentru un weekend cu poftă, v...
06/10/2026

HAIHUI BURGER VINE LA STÂNA DACILOR! 🔥
📅 9–11 OCTOMBRIE
📍 Ferma – Stâna Dacilor
Pregătește-te pentru un weekend cu poftă, voie bună și gusturi pe care nu le uiți! 🤤❤️
🍔 Burgeri suculenți
🌯 Shaorma delicioasă
🍟 Cartofi cu bacon & sos cheddar
🍋 Limonadă rece și fresh
✨ Și multe alte surprize!

Ia-ți gașca, pofta și hai să ne vedem la Stâna Dacilor! 🥰
❤️ HaiHui Burger – Burgerul cu suflet de aventură!
Vino cu poftă. Pleacă fericit! 🔥

Vă așteptăm cu mare drag ! ❤️🤗
23/09/2026

Vă așteptăm cu mare drag ! ❤️🤗

06/09/2026



28/08/2026
REVENIM ÎN FORȚĂ LA TÂRGU OCNA! 🔥🍔 După o mică pauză, HaiHui Burger revine pregătit să vă potolească toate poftele! 🤤📅 2...
13/08/2026

REVENIM ÎN FORȚĂ LA TÂRGU OCNA! 🔥

🍔 După o mică pauză, HaiHui Burger revine pregătit să vă potolească toate poftele! 🤤

📅 21–23 AUGUST 2026
📍 TÂRGU OCNA – Sărbătorile Verii

Vă așteptăm cu:
🍔 burgeri zemoși
🌯 shaorma delicioasă
🍟 cartofi crocanți
🥫 sosuri pentru toate gusturile
🍋 băuturi răcoritoare
🍺 bere rece & 🍷 vin

🎉 3 zile de muzică, distracție și bunătăți!

Voi veniți cu pofta, noi ne ocupăm să o potolim! 😎🔥

❤️ HaiHui Burger – acolo unde pofta devine sărbătoare!

Address

Bacau

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when HaiHui Burger posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to HaiHui Burger:

Shortcuts

Share

Category