30/11/2025
Evo jedno jelo koje spada u kategoriju 2n1.Prvo smo skuhali jedan par kobasica tek napravljenih koje bi se mogle nazvati Češnjovke koje su ostavile kvalitetnu masnoću u toj tekućini, dodao malo soli i razmutio malo brašna u malo mlijeka i sve to pomješao. Moj deda je to jelo zvao Župica. Prije je to jelo spadalo u prehranu siromašnih , ali danas je to jedan kvalitetan produkt gastronomije. Naravno u tu Župicu nadrobite kruh i uživate u tom okusu.