26/06/2025
📢📢u subotu jedno večernje druženje, nećemo rano počinjati velike su vrućine tamo oko 21-22h biće hladan POGON Brewery a točiće Boge senior biće naravno i jelena zaječarca itd i nekog nakita izloženog od jedne mlađe gospođice pa svratite na druženje🤘🤘🤘uskoro najava svirke pod organizacijom ekipe iz Smetlišta💪💪