26/08/2025
🔥 VIDIMO SE NA .street.food ! 🔥
Sve je krenulo iz gušta, nastavilo se iz znatiželje, a sada već imamo par festivala iza nas.
Ove godine smo mislili napraviti pauzu… ali đavo ne da mira. 😅
👉 Ramo i Lex ostaju klasici, ali od srijede stižu i DVA nova ramsteka:
🌶 Bandit – lagano p*kantan, s “kickom” balkanskih okusa. Sezona je ajvara, pa koristimo crvene roge koje donose onu domaću, kasnoljetnu notu koju svi prepoznaju.
🧀 Sheriff – zamišljen da bude “juicy” slično Philly-u, ali umjesto cheddara ide naš, svima poznati mladi kajmak, za bogat, kremasti zalogaj uz hrskavost nachosa.
Ove kombinacije teško da ste dosad probali – zato navratite iza stare Gimnazije od SRIJEDE (18:00–01:00h)!