10/08/2024
BOJKOTUJTE SVE SKUPE PREVARANTE I OBJAVITE IH OVDE...ποΈβ¨π
Imate li vi neki primjer, nekorektnih dizanja cijena, nepostivanja odnosa kupca i kupovne moci, bez razloga poskupljenja koji nisu osnovani. Uvijek je izgovor radna snaga poskupila, iako je malo ko od radnika dobio od svog sefa 50% povisice plate, ili bar 30% , vec dobiju 10% ili ni toliko, a kad se gorivu digla cijena na 3,60 KM, tad su cijene otisle max. gore, a kad je sisla cijena goriva na 2,40 KM , eh onda se cijene nisu spustile. Itd, jer u njih je pravilo, kad se sta povisi, to odmah ode 8 do 20 il 30% ,Sto je trgovcima normala. Guli narod Max. Trebabmu zena kupit Dzipa, nakit, gardarobu, hoce sve da im narod od tih poskupljenja dodatnobfinanciraju.
A posteni ljudi, dal u BiH il Srbiji il Crnoj Gori il u HR Samo sute, vecina i vicu ich dobro je moglo je i gore bit.
Zato na svakom cosku ovi NOVI BOGATASI, to su Dzipovi, skupi Audi, il BMW, Limuzine razne, odakle im.
Pa vi to Placate, a oni Samo dizu CIJENE i zloupotrebljavaju nas jadni narod.
Vele ma moraju jesti i pit.
Cijene divljaju i u hrani, picu, te voce i povrce i sto treba i sto netreba, Samo dizu cijene i ko j.be narod.
Uzmu im sve sto imaju, uzmu im dusu.
A usluge, servici...
Uhh tu i da nepricamo.
Zavrne ti cesmu, 10 min.
Kazes ma daj eto bar 20 KM
koda je 10 min 20 KM u Bosni, ili u ostalim bivsim republikama. Malo im.
Izadze mu satnica 120 KM.
Ma ljudi jesmo li dotle dogurali, skuplje vec u Njemackoj a i u cijeloj EU.
OK 120 KM, Al ti idioti pojedinci, na daju ni deseti dio tolikog racuna radniku svom.
Radnika i dalje Ima mjesecnu platu, Ako ima 1000 KM il max. 1500 KM.
A izvlace se, izgovor im glavni, nema radne snage , skup radnik itd.
Ne podrzavajte ih i takve ignorirajte ihr, BOJKOTUJTE ih, i ne kupujte kod njih, nek ih deset p**a narod ZAOBILAZI il sa praga ove sto n**e usluge Samo VRATE i spustit ce sami cijene.
GARANTUJEM VAM...
Idemo dalje, dajte vase kommentare.
Pisite vasa iskustva i pisite ko vas uzima lopatom, ko je nad prosjecno brezobrazan i skup, a i drzak i ko zloupotrebljava to sve...
Pozdrav svima i
ABd, zajedno smo jaci.
BOJKOTUJTE SVE SKUPE PREVARANTE I OBJAVITE IH OVDE...ποΈβ¨π
____________________