14/10/2026
๐๐ผ๐ฒ๐ฑ ๐ป๐ถ๐ฒ๐๐๐ ๐๐ผ๐ผ๐ฟ ๐ฎ๐น๐น๐ฒ ๐๐ถ๐๐ฐ๐ผ๐๐๐ถ-๐๐ผ๐๐ฒ๐ฟ๐
Daar zijn ze danโฆ onze workshopdata!
Na de heerlijke sfeer en enthousiaste reacties op onze vorige workshop kriebelde het bij ons om opnieuw de deuren van ons atelier open te zetten.
Tijdens onze workshop โStel je Biscotti samenโ ontdek je Frisson van een andere kant.
Je duikt in ons verhaal, gaat zelf creatief aan de slag en stelt jouw eigen Biscotti samen. En natuurlijk wordt er volop geproefd, gelachen en genoten!
Twee manieren om jouw Biscotti-moment te beleven:
๐๐ฉ๐๐ง ๐ฐ๐จ๐ซ๐ค๐ฌ๐ก๐จ๐ฉ: ๐ฌ๐๐ก๐ซ๐ข๐ฃ๐ ๐ฃ๐ ๐ข๐ง๐๐ข๐ฏ๐ข๐๐ฎ๐๐๐ฅ ๐ข๐ง
Geen groep nodig! Kies een van onze nieuwe data en schuif gezellig aan bij andere deelnemers. Nieuwe gezichten, nieuwe smaken en samen genieten.
๐๐ฟ๐ผ๐ฒ๐ฝ๐๐๐ผ๐ฟ๐ธ๐๐ต๐ผ๐ฝ: ๐ท๐๐น๐น๐ถ๐ฒ ๐ด๐ฟ๐ผ๐ฒ๐ฝ, ๐ท๐๐น๐น๐ถ๐ฒ ๐๐ถ๐๐ฐ๐ผ๐๐๐ถ!
Op zoek naar een originele teambuilding, een uitstap met vrienden of een heerlijk familiemoment? Trommel je gezelschap op! We zoeken samen een geschikt moment waarop jullie de handen uit de mouwen steken en een Biscotti ontwikkelen die helemaal bij jullie groep past.
๐ Frisson โ Smedenstraat, Brugge
๐ฅ 6 tot 12 deelnemers per workshop
๐ De data voor de open workshops staan online en inschrijven kan vanaf nu!
๐Liever een groepsworkshop? Ook die kan je aanvragen via onze website.
Frisson-groeten
Filiep & Joeri
๐
๐๐๐๐๐๐ยฎ Ambacht, smaak & beleving
๐ Smedenstraat 8, Brugge
๐ธ๏ธ๐๐๐๐, ๐๐๐.๐ณ๐ฟ๐ถ๐๐๐ผ๐ป๐ฐ๐ฟ๐ฒ๐บ๐ฒ.๐ฏ๐ฒ