25/07/2026
Wat hebben we genoten van ons belevingskampje! 💚
Twee dagen vol plezier, verwondering en mooie herinneringen. En alsof dat nog niet bijzonder genoeg was, werden we ook nog eens verrast door de geboorte van een kalfje! 🐮 Welkom op de boerderij, lieve Anne-Marieke. De kinderen konden haar meteen bewonderen en zelfs haar allereerste flesje geven. Een ervaring die niemand snel zal vergeten.
Ook de andere dieren kregen alle aandacht die ze verdienden, er werden prachtige creatieve werkjes gemaakt en er was vooral veel tijd om samen te spelen, ontdekken en genieten van het leven op de boerderij.
Uiteraard werd er ook weer lekker gesmuld van sandwiches met zelfgemaakte eiersalade. En een glaasje huisbereide chocomelk of heerlijk appelsap van Fruitbedrijf Distelmans maakte het helemaal af.
Bedankt aan alle kinderen en ouders voor het vertrouwen en de fijne sfeer. Het waren twee dagen om met een grote glimlach op terug te kijken.
Tot volgend jaar? 💚