Stappeshof

Stappeshof Gemengd landbouwbedrijf, kijkboerderij, zorgboerderij, hoevewinkel Naast onze dagelijkse landbouwactiviteiten bieden we graag nog veel meer aan.

Het Stappeshof is en gemengd landbouwbedrijf gelegen in een landelijke uithoek van de gemeente Merchtem. In de eerste plaats is er onze hoevewinkel. Je kan er terecht voor verse melk, hoevezuivel en huisbereide desserts. In de zomer kan je komen genieten van ons heerlijk hoeve-ijs. Daarnaast zijn we ook zorgboerderij: zes dagen op zeven hebben we een โ€˜hulpboer(in)โ€™ die op zijn of haar niveau komt

meehelpen op de boerderij. Iedereen die hier komt heeft beperkingen, maar ook mogelijkheden. Het zijn vooral deze mogelijkheden die we eens duidelijk in de verf willen zetten. Via de kijkboerderij proberen we de bezoeker te laten kennismaken met de hedendaagse landbouw. We richten ons in de eerste plaats op kinderen uit het lager onderwijs en kinderen uit de eerste graad secundair onderwijs (inclusief BLO en BUSO). Maar ook jeugdbewegingen, kinderdagverblijven, kleuterklassen, ... zijn van harte welkom. Bezoeken zijn steeds op afspraak. Tijdens de schoolvakanties organiseren we kleuterkampen in samenwerking met Ilse Wauters van Kakelbonte boerderijkampen. Meer info hierover kan je vinden op kakelbonteboerderijkampen.webnode.be.

Vandaag open van 13u30 tot 16u30! ๐Ÿ„
06/03/2026

Vandaag open van 13u30 tot 16u30! ๐Ÿ„

24/02/2026
Zaterdag 21/2 open van 13u30 tot 16u30. Welkom! ๐Ÿ„๐Ÿถ
20/02/2026

Zaterdag 21/2 open van 13u30 tot 16u30. Welkom! ๐Ÿ„๐Ÿถ

Volop aan het werk in onze keuken!Zaterdag opnieuw open van 13u30 tot 16u30 ๐Ÿถ๐Ÿฆ๐Ÿ˜‹
05/02/2026

Volop aan het werk in onze keuken!
Zaterdag opnieuw open van 13u30 tot 16u30 ๐Ÿถ๐Ÿฆ๐Ÿ˜‹

23/12/2025

Vandaag vulden we de automaat aan met lekkere kerstdesserts. Kom langs voor chocomousse, rijstpap, tiramisu, vanille-ijs en rodevruchtensorbet! ๐Ÿ˜‹

โœจโœจ๐ŸŽ„๐ŸŽ„Fijne feestdagen! ๐ŸŽ„๐ŸŽ„โœจโœจ

Hebben jullie deze zomer onze dessertjes al gemist? We staan dit weekend nog eens paraat op de gezelligste kermis van 't...
26/07/2025

Hebben jullie deze zomer onze dessertjes al gemist? We staan dit weekend nog eens paraat op de gezelligste kermis van 't land! Kom zeker eens smullen van onze heerlijke ijsjes, rijstpap en chocomouskes ๐Ÿ˜‹ ๐Ÿจ๐Ÿฆ

Vandaag leggen we de laatste hand aan onze feesttent en dan knallen we erop los.
Check ons programma en de verschillende evenementen. We zien jullie graag komen!

Adres

Weyenberg 27
Merchtem
1785

Openingstijden

Vrijdag 13:30 - 16:30
Zaterdag 13:30 - 16:30

Telefoon

+3252351630

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Stappeshof nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Stappeshof:

Delen

Ons verhaal

Het Stappeshof is en gemengd landbouwbedrijf gelegen in een landelijke uithoek van Merchtem. Op onze boerderij zijn er in de eerste plaats onze dieren: melkvee en braadkippen. Daarnaast is er nog akkerbouw, we produceren hoofdzakelijk het voeder voor onze dieren.

Sinds enkele jaren stellen we onze boerderij ook open voor bezoekers als kijk- en zorgboerderij. Vorig jaar zijn we begonnen met onze hoevewinkel.

Kijkboerderij Via de kijkboerderij proberen we onze bezoekers te laten kennismaken met de hedendaagse landbouw. We richten ons in de eerste plaats op kinderen uit het kleuter- en lager onderwijs en kinderen uit de eerste graad secundair onderwijs (inclusief BLO en BUSO). Maar ook jeugdbewegingen, kinderdagverblijven, ... zijn van harte welkom. Bezoeken zijn steeds op afpraak.

Op woensdag- en zaterdagnamiddag doen we ook verjaardagsfeestjes. Kinderen kunnen een hele namiddag spelletjes spelen in het thema van de boerderij. Samen maken we ook chocomelk of pudding van de verse melk.