29/08/2026
Druiven, hoe kan je er niet van houden?
Groeit als onkruid, valt nauwelijks kapot te snoeien, heeft geen last van ziektes als je de juiste rassen kiest en geeft snel en veel heerlijke vruchten.
Vorig jaar konden we onze eerste eigen stekken aanbieden. Geen 1jarige kleinere plantjes, maar 2-jarige kloeke stekken of 2-jarige veredelingen van meestal meer dan 150 cm groot.
Bij deze een voorsmaakje van hoe de planten voor deze winter er op dit moment bij staan. Een enkeling droeg zelfs al vruchten!
Wij zijn alvast fan en hebben dit jaar weer veel geleerd. We selecteerden uit betrouwbare praktijkervaring en de literatuur de 35 meest beloftevolle rassen, plantten ze naast elkaar uit en volgen ze jaar na jaar op. Het was een fantastische zomer voor onze druivelaars en dat laat zich merken: we hebben bijna alle rassen ondertussen geoogst. Wie wil kan een deel van de collectie/aanbod komen proeven op La Feuillerie fetesdesplantes in Celles (19-20 september) of de plantenbeurs Arboretum Kalmthout // Antwerpen (4 oktober).
Voor de aandachtige lezers: We verloten op 13 september een DUOTICKET voor La Feuillerie in Celles. Gewoon enthousiast reageren onder deze post en je maakt al kans!
Tot dan?!