GHoney

GHoney Bee positive!

Добре дошли в страничката на GHoney.
Тук ще попаднете в света на пчелите, ще прочетете любопитни факти за живота им, ще намерите споделени знания, опит и наблюдения натрупани през годините, откакто пчелите се превърнаха в моя страст и начин на живот.
Тук е и мястото, където ще срещнете авторски снимки, текстове, рецепти, ще имате възможност да поръчате и да се докоснете до висококачествени продук

ти, съдържанието на всеки един от които е на първо място дело на природата и пчелите. Останалата половина от цялото - визията на GHoney, представянето, и целия заряд който носят със себе си продуктите, са сбор от дълга история, положителна енергия, чувства, усещане, и много радост, ...много, много радост.
Приказка, която все още не сме /до/разказали ...

G

На Еньовден тревите помнят слънцето.На Еньовден билките събират сила, росата се смята за лек, а природата - за най-добри...
24/06/2026

На Еньовден тревите помнят слънцето.
На Еньовден билките събират сила,
росата се смята за лек,
а природата - за най-добрия учител.
Така вярва народът.
И затова точно в тези дни се берат липа, жълт кантарион, мащерка и всички онези растения, които носят лятото в себе си.

Аз избрах липата, защото асоциацията ми за нея е не просто чай,
а светлина, аромати и онова време, когато у домовете на хората беше уют по подразбиране.
А аз много обичам да се чувствам у дома, и да ми е уютно. И никога няма да спра да си спомям /дай Боже да не спра/ горящия огън и чайника с липов чай, който беше постоянно на края на печката на дърва на пра баба ми. Само го преместваше да заври, когато трябваше да пием, и после пак го дръпваше настрани. Тогава нямахме мед.
И никой, никой, никой скъп бленд чай днес,
пък бил той от не знам си колко евро и не знам си откъде,
не може да ми донесе това усещане за топлина и уют. Ето затова набрах и ви снимах липа. Поляните с диви цветя ги оставяме на другите тази година да ги пускат.

И такаааааа…
Днес събираме не просто билки.
Събираме слънце.
Събираме аромат.
Събираме лято.
И го запазваме за дните, когато ще ни липсва.

🌿 Честит Еньовден!

“Ехаааа, колко много вода…Ся ако имаше малко сириньеможеше да си напрайм попара,ма то няма и ляб” 🤭
22/06/2026

“Ехаааа, колко много вода…
Ся ако имаше малко сиринье
можеше да си напрайм попара,
ма то няма и ляб”

🤭

В най-дългия ден от годината …Обичам да казвам, че ако не откраднеш от нощта, деня никога не стига. И е така. Поне при м...
21/06/2026

В най-дългия ден от годината …

Обичам да казвам, че ако не откраднеш от нощта, деня никога не стига.
И е така. Поне при мен де.
Има дни, които сякаш искат още
време,
светлина,
море …

Но всъщност,
истината е, че колкото и дълъг да е денят, той пак си тръгва. И остава само следата от него.
Като бялата диря, която гледах зад кораба.
Като следа, която водата пази за миг и после забравя.

Може би смисълът не е да задържиш светлината, а да я изживееш, докато е тук.
Да протегнеш ръка към хоризонта, не за да го достигнеш, а да си спомниш, че винаги има още.
Още море.
Още небе.
Още ти.

И когато денят започне да намалява с по една шепа, нека остане най-важното -
че дължината му не се измерва в часове,
а в това колко живот е събрал в себе си.

Прочетохте статуса на GHoney,
а сега оставете часовниците и телефоните,
и имайте прекрасна неделя! 😊

Добро утро!Добро е.Но между другото,тези дни се чувствам малко о/с/бъркан 🤭Ами, …от една страна претендирам да имам един...
18/06/2026

Добро утро!

Добро е.

Но между другото,
тези дни се чувствам малко о/с/бъркан 🤭
Ами, …
от една страна претендирам да имам един от най-добрите акациеви медове в България /а може би не само/ тази година,
познавам от части анализа на меда,
а в същото време половината фейсбук пишат под снимките си, че и някои по етикетите си “100% акация” 😄😄😄

Добре.
В крайна сметка, има ли 100% акация или няма? Това е един много сериозен въпрос 🤭

Бъдете здрави!
Това е пост за замисляне. И за малко реклама, хайде 🤭
Знам, че трудно се живее така - да се замисляме и да подлагаме на съмнение всичко,
ноооооооо,
това е начин да стигнем до #истината 😊
български бранд за #пчелнипродукти и в частност не 100% но доста #добър #акациевмед 😉

Приятели, днес го пишем дъждовен 😊Приятелииии, това е седемнадесета година, откакто отглеждам пчели, от които седемнадес...
12/06/2026

Приятели, днес го пишем дъждовен 😊

Приятелииии,
това е седемнадесета година, откакто отглеждам пчели,
от които седемнадесет години,
може би повече от 10 съм имал в бурканчетата си акациев мед.
Това е най-добрият до сега!
Най!
И няма да кажа нищо повече, докато не си видя официално анализите.
Свършихме много работа. Много работа. Но си заслужаваше. И цялото чакане 2 години си заслужаваше.

А иначе,
не всички сладки неща са вредни 😊
Някои са полезни, и носят наслада.
Особено върху топъл хляб.
Особено с добро масло.
Особено с добър акациев мед! 😊😊😊
… и изведнъж,
сутринта е по-добра от обикновено.

How happy can you BEE… 🐝 🍯
#акациевмед #пчелнипродукти #България

На Доломити съм.Да’н се чудите защо не изпращам заявки 🤭Времето е чудесно, преходите са леки, приятни …Водата е чиста,ка...
08/06/2026

На Доломити съм.
Да’н се чудите защо не изпращам заявки 🤭

Времето е чудесно,
преходите са леки, приятни …
Водата е чиста,
кафенцииии, туй-онуй…
простооооо - фантазия.
Имало още едно място. Някой, ако има желание …

Навръщане ще мина и през Словения.
Обичам тази наредена и зелена държава.
Никито ще ни покаже някое ново словенско откритие 😊

После една Братислава.. чудесен вариант. Тоооо, къдет Словения, там и Словакия.
Знам едно прекрасно пчеларско магазинче в центъра. И прекрасен хотел. И замък, някоя гледка над Дунав, и той денят ще си свърши. В някой PUB! Някой 100 годишен пъб. По-мако от 100 не го басарям за място с добра храна 😄😄😄
BratisLove! О, йеее.

От там ще се пусна през Унгария.
Там пък какви рибени чорби,
какви гулаши… аййййййй.
Иначе Унгария е малко кат България. Имам предвид инфраструктура, тук там някоя дупка, мръсен тротоар, хартишка, фас…
Ма дедазнам. Може пък аз да’н съм случил на туроператорска фирма.
Знаете ли кой е града на гулаша?
Сервират го в едни тенджурки, с едни кумати топъл хляб, въйййййй - ядеш и не мислиш за калориЙ. Даже въобще не мислиш. Само ядеш. Или идеш. Както и да е.

От таааааам - едно спа в Сърбия.
Там пък, нищо, че не са фЕвропа, имат прекрасен курорт в една планина. Забравих и името, но я имам сейвната на локация. Там пък какви топли басейни, каква природа, какви филипинки сервират.., каква планина…
И паркинга - мУдерен. На три етажа гачи да беши. Чуден. И сянка. Не кат паркингите на Созопол - прашуляк и слънцИ.

И от там - София.
Ще изядем 4 порции микици на панчаревското море. Лекичко брънч, баце. Докъде я докарахме - да одим у Софию да ядем микици. Еееееееех, а едни време ей там до корекома в КазаЛнък какви микица праве’а. Че кат ти турнат 4-5 на една амбалажна хартия, че кат извади оня компотен буркан с пудрата захар и пробитата с пирон капачка… че кат наръси…
Ок.
Е’ни чисти без нищо, моля.
Е’ни със сирьенье,
е’ни със сладко …боровинково сладко,
и за последната порция ще си пожелая да е с мед. Ма не какъв да е мед. Джи-хъненски.
Маразбирасе, молявиса. Другите медове много ми лепнат на езика. И не парят. Не парят. “Истинския мед - вика - тряа ми пари на гърлото. Твоя не ми пари” Пфффтт 🤭
🤣🤣🤣

… А сега продължавам.
Прекрасен ден и за вас! 😊

05/06/2026

За малките радости /30 sec/ …

Няма какво да се опитваме да го направим по-розово,
ваденето на мед си е тежък физически труд. Блъскотия. И в момента не се сещам за много неща, които да носят наслада по време на самия процес.
Ето, и днес …
Ставаш в 5,
натоварваш извъртените вчера празни пити,
закарваш ги до пчелина,
роса навсякъде… мокро.
Обличаш изпрания снощи костюм,
палиш пушалка,
вземаш четка, и..
старт.
Целия ден минава в повтарящи се движения - отваряш кошер,
вдигаш рамка,
тръскаш пчели,
прибираш.
Носиш до автомобила.
После носиш до базата.
После носиш до помещението, където се случва “магията”,
и часът вече е някъде около 20:00.
Вземаш душ, сменяш дрехи, и започваш процес по центрофугиране на меда. И, доколкото издържиш. Обикновено издържаш.
И там някъде,
там някъде …
има едно много приятно усещане,
сякаш като за баланс за цялата горещина и тежко, което ти се е стоварило върху тялото през деня. Докато програмата на центрофугата е към края си,
питите са вече олекнали,
оборотите - максимални,
отваряш капака,
заставаш срещу движението,
и дишаш. Има едни около 30 сек. щастие, в което издишваш целия кошерен-меден въздух, който могат да поемат клетките ти,
и центрофугата спира.
Вадиш празните пити,
подреждаш за следващия ден, ииииииии
зареждаш нова центрофуга 😊

Хубав ден за всички!

Майгатоооос /както казва сина ми 🤭/Има един остров, бреговете на който почиват на две морета. И от него можеш да гледаш ...
03/06/2026

Майгатоооос /както казва сина ми 🤭/

Има един остров, бреговете на който почиват на две морета. И от него можеш да гледаш и изгрев, и залез в един и същи ден. Като в Поморие, но по-хубаво. Когато гледаш залез от западния бряг, гледаш към Италия. Затова залезите там са толкова впечатляващи – между теб и хоризонта почти няма суша.
А сега! Да извадим атласите 😄
Но друга ми беше мисълта…

Интересното при залезите е, че гледайки ги, никога не гледаме настоящето.
Светлината, която виждаме, е тръгнала от Слънцето преди около 8 минути и 20 секунди.
Красотата винаги идва с леко закъснение 😊
Имаше един майстор преди много години, който казваше: “Галинчоооооо, Галинчо…” после правеше малко пауза, и завършваше.. “‘Убавите работи стават бавно, моето момче”
И това го казваше по няколко пъти на ден. И е прав.
Запомних го за цял живот …
Така е и с предстоящия акациев мед. Ще стане, но за да стане ‘убав, не може когато ние кажем, а когато трябва 😊

Всичко е под контрол.
Подарявам ви този прекрасен залез.
Спокойна вечер за всички!

02/06/2026

В края на работния ден, …🤭

30/05/2026

Щастлив съм, че и тази година имах възможност като домакин да разведа приятели и последователи на GHoney из пчелините и розовите полета край Казанлък.

Не е за пръв път,
вероятно няма да е и за последен. И все пак, всяка среща е различна. Защото природата никога не повтаря един и същ сезон, а хората никога не носят едни и същи истории.

Побрахме рози…
Набрахме бъз.
Вдишахме акациев нектарен въздух, наситен с летливи ароматни съединения,
преминахме през бели килими от лайка…
С две думи, без да уведомя моите приятели, днес ги въведох до света, такъв, какъвто го познават пчелите - през ароматите, прашеца, слънчевата светлина и времето.

А сега е време да поработим.
Поне аз де. 🤭

И, внимание!!!
За тези, които имаха търпението да прочетат до края, ще споделя, 😄
че довечера съм си планирал едно напълно сериозно и строго научно изследване върху органолептичните характеристики на акациевия мед и един отлично охладен Совиньон Блан.

Ще бъдат анализирани ароматичният профил, вкусовият баланс, ретроназалното възприятие, дължината на послевкуса и възможните синергии между флоралните терпенови съединения в меда и тиоловите нотки във виното. Хахааааа

С други думи - топъл мед и охладено бяло вино. Класика.
Или „класика“?
Не знам.

GHoney… 😉

Address

Kazanlak
6100

Telephone

+359885700133

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when GHoney posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to GHoney:

Share