06/05/2026
✨️05.05.2026година✨️С огромна радост и вълнение бях част от откриването на новия STEM център в училището, което завърших преди 10 години.
Трудно е да опиша колко горда се почувствах, виждайки огромната промяна – модернизацията, развитието и стремежът към иновации са наистина впечатляващи!
Събитието беше не само символ на прогреса, но и доказателство, че когато има визия и желание, резултатите са налице. Училището върви уверено напред и създава още по-добра среда за бъдещите поколения.
Пожелаваме още много успехи,вдъхновение и нови постижения!🍀✨️