Tanjini kolači

Tanjini kolači Domaće torte pravljene s ljubavlju ❤️
Beograd
(1)

23/02/2026

Danas počinje veliki vaskršnji post, pa ću vas podsetiti da je u radnji Nuts&Fruits 99% proizvoda posno.
Njihove zanatske putere od 💯 jezgrastog voća, možete jesti i ako postite na vodi
(čist puter od lešnika, badema, pekan oraha, indijskog oraha, pistaća), ostali puteri koji oni prave su takođe posni, jer se mešaju sa npr. najfinijom, posnom crnom i belom belgijskom čokoladom.
Njihov banana hleb bez šećera je takođe postan i možete ga jesti i ako postite na vodi, kao i granolu, lešnik gnezda, kokos kuglice i još mnogo toga lepog…
Moram da vam preporučim i njihove čuvene posne projice, koje se prave sa najfinijim kukuruznim brašnom od crvenog zrna firme
Brašno je bez glutena, da znate, a možete ga i kupiti u

Topla preporuka i za sirove, veganske torte, bez dodatog šećera, a moja omiljena je brauni badem, kao i njihov čizkejk.

Posetite ovu divnu radnjicu, koju drži moja sestra, jer je, zaista, prelepa i vredna pažnje.
Sestra vodi računa o svemu, tako da pored svojih proizvoda, drži samo kvalitetne i proverene proizvode drugih proizvođača koje i sama koristi.

A blok, Novi Beograd
Uroša Martinovića 3

Srećno svima koji poste, ali ne zaboravite, greh na usta ne ulazi, već iz njega izlazi!
To je moja baka uvek govorila i bila je potpuno u pravu.
Lično poznajem ljude, koji poste sve postove, a koji ima je duša grešna, da grešnija ne može biti, na žalost.

Pomozite bližnjem svome, ne ogovarajte, ne lažite, ne kradite, ne spletkarite.
Poštujte tuđu veru, jer onaj koji ne poštoje tuđu, ne zna da poštuje ni svoju!

Uzdravlje, dobri ljudi!

18/02/2026

Bosanski peksimeti, uštipci, lokumi, priganice…
Nekoliko naziva za ovo neodoljivo, tako jednostavno, a ukusno jelo od testa.
Mi smo ih zvali peksimeti tj. mi ih tako još uvek zovemo, a vi? 😊

Toliko sam volela nedelje, kada smo svi bili na okupu, sestra, mama, tata i ja, a mama nam spremi neki ukusan seljački doručak poput ovih peksimeta ili krompiraka, tikvenjaka, uljevaka, kljukuše, klasičnih uštipaka…
Kad kažem seljački, mislim u najpozitivnijem smislu te reči, jednostavan, koji ne iziskuje puno novca, ali napravljen sa puno ljubavi.
Obično smo tako provodili nedelje zimi, leti se ustajalo ranije, ritam je bio nekako drugačiji.
Nedeljom zimi se i duže spavalo, pa dok moji popiju kafu, dok mama nešto od tih jela spremi, već je pola 11 i vreme je za kasni doručak i čuvenu emisiju Opstanak, koju smo voleli da gledamo svi zajedno.
Tata je obožavao sve emisije sa životinjama, jer ih je baš voleo, kao što je voleo dom, porodicu, zajedništvo, zajednicu, društvo, prijatelje, familiju, druženje, život…

Da li ste vi imali neku emisiju koju ste voleli da gledate sa roditeljima u detinjstvu?
Pišite u komentarima 😊

Peksimeti
2 dl jogurta
2 jaja
1 kašika ulja
kašićica soli
prašak za pecivo
400g brašna

Zamesiti testo od navedenih sastojaka, tako što ćete prvo umutiti žicom mokre sastojke, a posle dodavati postepeno brašno, pomešano sa p.za pecivo. Testo treba da bude mekano, ali da se ne lepi za ruke.
Možda će vam trebati još malo brašna da ih razvijete, ali to zavisi i od gustine jogurta, veličine jaja koje ste koristili itd.
Testo pustite da odmori 20tak minuta, pa ga razvijte oklagijom na otprilike pola cm, isecite u željeni oblik i pecite na zagrejanom ulju u tavi na srednjoj temp.
Ja sam ih pekla na 11, pa smanjim na 10, a jačina indukcione je do 15.
Na klasičnom šporetu i jačini od 1-6 sam ih uvek pekla na 4.

Vi ne morate čekati nedelju jutro ili neki neradan dan, možete ih spremiti večeras za večeru 😊
Uz njih odlično idu kajmak, sir, ajvar, pršut, jogurt, a ako želite da se zasladite, možete uz domaći džem, nutelu ili uz zanatske putere iz topla preporuka za njihov choconuts, ludilo od ukusa.

Uzdravlje dobri ljudi!

26/01/2026

Mnogo vam se dopala ova torta, a moram priznati i meni, pa je red da je i zavrtimo u objavama.
Mislim, da sam svaki put, kad sam otvorila vrata frižidera da je još malo vidim, dodala po još jedan cvetić, po još jednu grančicu, između cvetića, jer sam osećala da tako treba i to često radim, kad završim neku tortu.
Zna mi se desiti da napravim snimak torte i dok ga gledam, poželim da još dodam neku sitnicu i bude još lepša.
Završnu verziju ove torte nisam ni snimila, ali u principu to je to. Verovatno te sitne promene vi ne biste ni primetili.
Nekad po noći sanjam moje tj. vaše tortice, što baš i nije normalno, ali jače je od mene, pa ustanem da ih provirim dok “odmaraju” u frižiderima i vratim se nazad u krevet…

To je ljubav, to se voli, što bi rekao naš divni Čola 🩷

Uzdravlje, dobri ljudi!
Život je lep!

Jedna nežnica je pred vama, možda i najlepša do sada koju sam uradila, tako kaže moja ćera, a njoj uvek verujem 💗Kad otv...
25/01/2026

Jedna nežnica je pred vama, možda i najlepša do sada koju sam uradila, tako kaže moja ćera, a njoj uvek verujem 💗
Kad otvori frižider i čujem ono Woooow mamaaa iz kuhinje, oko srca mi milo.
Ja nisam poslastičar, ali zaista se trudim i s ljubavlju ovo radim.

Juče je jedna premedena Irina proslavila svoj “veliki”
prvi rođendan, a ja joj još jednom, od srca želim sve najlepše! 💗🌸💫

Ispod dekoracije krije se Ferrero Rocher torta.

Hvala najdivnijoj gospođi Biljani, mojoj stalnoj mušteriji, Irininoj baki, na uvek divnoj saradnji i velikom poverenju! 💖

Divno je biti deo vaših najbitnijih proslava!

Voli vas,
Vaša Tanja

Uzdravlje, dobri ljudi!

23/01/2026

Čupava pita
Savršenstvo od kolača, koji vrlo često pravim i koji se baš svima dopada.
Sprema se vrlo brzo, a ukus je FANTASTIČAN
10/10

500g brašna
1 prašak za pecivo
200g šećera
1 jaje
100g masti
100g putera ili margarina
4 pune kašike oraha, badema ili lešnika
300-400g džema po izboru
500-600g malina ili nekog drugog voća (meni je sa malinama najlepši)
1 kesica vanilin šećer
1 kašičica cimeta po želji, ja ga nisam dodala

Pomešati brašno i p.z.pecivo
Mast, margarin ili puter, šećer i jaje dobro umutiti mikserom, pa postepeno dodavati brašno. Sve vreme mutiti mikserom, dobićete lepo mrvičasto testo (tako treba da bude)

Ovo testo se ne mesi rukama, nego se utapka u pleh.

Podmažite pleh sa masnoćom 30×20, moj je bio malo veći, pa je kolač tanji, pospite brašnom i sipajte malo više od pola količine testa, pa ga utapkajte kašikom, a možete i rukom.

Testo premažite sa džemom.

Stavite voće preko džema, pa pospite vanilin šećerom.
Ja sam koristila zaleđene maline.

U ostatak mrvičastog testa dodajte orahe, bademe ili lešnike, pa ga kašikom lepo rasporedite preko malina, ovo testo ne tapkate, samo ga rasporedite ravnomerno preko voća.

U zagrejanoj rerni pecite Čupavu pitu na 180 stepeni 30tak minuta.
Ako koristite zaleđeno voće, pecite 10tak minuta duže.

Po želji, pred kraj pečenja, pitu odozgo pospite bademima na listiće, dok ne porumene.

Recept je od drage Jeke ❤️

Želim vam lep vikend koji je pred nama!

15/01/2026

Torte s ljubavlju…
Dobro jutro, dobri ljudi! ✨❤️

13/01/2026

Hrskave susam pločice
Ako volite slatkiše sa susamom, evo jednog divnog, jednostavnog recepta, samo se “pazite”, mnogo su “zarazne” 😊🎄✨️

200g šećera
30g putera
200g susama

Istopite šećer u suvom tiganju, dok ne dobijete karamel, pa dodajte puter.
Kad se puter otopi (sve to ide vrlo brzo), sipajte susam i izmešajte.
Sve radite na srednjoj temperaturi vatre.

Vruću smesu izlijte na papir za pečenje, preklopite sa drugim papirom, pa oklagijom lagano razvaljajte kao kad radite sa testom.
Budite samo oprezni, jer je smesa vruća.

Skinite gornji papir za pečenje, pa odmah vruće isecite željeni oblik.
Pustite da se potpuno ohladi i stegne, pa uživajte u ovim hrskavim susam pločicama.

Ja sam ispod donjeg papira stavila dasku za sečenje, da bi mi bilo lakše, da posle pločice prenesem na terasu, gde su se i hladile.

Ove divne pločice možete praviti i sa seckanim orasima, mnogo su ukusne.

I konačno, malene Bubilice su tu...Tortice koje staju na dlan. Tortice veličine svećice, koju dobijete uz tortu (ako žel...
21/10/2025

I konačno, malene Bubilice su tu...
Tortice koje staju na dlan.
Tortice veličine svećice, koju dobijete uz tortu (ako želite).
Jedva sam čekala da krenem sa prezentovanjem...
Od 31.10. možete poručite vašu omiljenu Bubilicu, a imamo i tri nova ukusa, koja će vam se, sigurna sam, dopasti...
Tortice su teške od 1.2kg do 2kg upakovane u nove mnogo lepe lux kutije sa mašnom.

Dekoracija će biti još, ne stižem uz posao da ih radim, ali polako... a tek novogodišnje koje sam osmislila za vas...

Od sutra vam predstavljam jednu po jednu, kao i pakovanje za iste i baš se radujem...

Bubilice i u srcu i na dlanu!

Uzdravlje, dobri ljudi!

Šmitica s ljubavlju... Mašne su u modi...Dekoracija koju mnogo volite i vi i ja 🤎Mila, još jednom srećan rođendan od src...
01/08/2025

Šmitica s ljubavlju...
Mašne su u modi...
Dekoracija koju mnogo volite i vi i ja 🤎

Mila, još jednom srećan rođendan od srca! 🤎🥂
Hvala na prelepoj fotografiji i ukazanom poverenju!

Knedla kolačKolač koji morate isprobati, jer je savršenog, kremastog ukusa i prosto se topi u ustima.Delim ponovo recept...
24/07/2025

Knedla kolač
Kolač koji morate isprobati, jer je savršenog, kremastog ukusa i prosto se topi u ustima.
Delim ponovo recept, jer šljive su rodile, što bi rekao Čola ☺️

Sastojci:

250g prezli
kockica putera
4 kašike šećera

Istopite puter, stavite prezle i propržite ga da dobije zlatno žutu boju i na kraju dodajte šećer.

Fil:
1kg šljiva (ja sam stavila 1.3kg)
3 kašike šećera
3 kašike gustina (razmutite ga u malo vode)

Operite i očistite šljive od koštica, pa stavite u šerpu, dodajte šećer i kuvajte 15tak minuta na srednjoj temperaturi vatre.
Dodajte umućen gustin sa vodom I još malo skuvajte, da dobijete lep voćni fil.
Ja sam ga na kraju kratko izblendala štapnim mikserom.

Griz fil:
1l mleka
10 kašika šećera
13 kašika griza
90g putera
1 jaje

Griz razmutite u malo mleka od pripremljene količine da nema grudvica.
U ostatak mleka stavite šećer i zagrejte na srednjoj temperaturi, pa dodajte umućen griz.
Kuvajte dok se fil lepo ne zgusne.
Sve vreme mešajte fil.
Na kraju dodajte jedno umućeno jaje i još malo skuvajte fil, pa dodajte puter.

Slaganje kolača
Sve radite dok su filovi još vrući.

U pleh otprilike 30x20 ređajte sastojke na sledeći način:
polovina prezli - pola griz fil - celi voćni fil - druga polovina griz fila - druga polovina prezli.

Ostalo vam je samo da kolač dobro ohladite i uživate u ovom sjajnom ukusu.

Hvala divnoj Lidiji na savršenom receptu. ❤️

Uživajte i ako isprobate, javite utiske za ovu lepotu!

Address

Novi Beograd
Belgrade

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:00
Tuesday 09:00 - 20:00
Wednesday 09:00 - 20:00
Thursday 09:00 - 20:00
Friday 09:00 - 20:00
Saturday 09:00 - 20:00
Sunday 09:00 - 20:00

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Tanjini kolači posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share