04/04/2026
Zprávy z pivovaru: máme duben, a já přeskočil každoroční březnový excelentní B.Dry stout. Pořád totiž odpíjím B.Loral, kterého je plná kyveta. Víťa na Chmelovárku říkal, že když dáš dva kousky denně, a něco rozdáš, vzniká prostor pro další vaření. No dva kousky denně nedám a na rozdávání nebyly příležitosti. Ale backlog je plnej. Už brzy chci zkusit nevařený historický styl Taari..
B.Loral se mezitím odležel do formy! Chmel tam sice nenechal žádnou voňavou bombu, v chuti pěkný, barva krásná, pěna drží. Na zdraví 🍻