27/05/2026
Víkend otevřených zahrad 2026
I letos jsem se s políčkem přihlásila do projektu Víkend otevřených zahrad. Akce sice probíhá sobotu i neděli, ke mě však můžete přijít pouze v sobotu. V neděli se chci zajet podívat do jiných zahrad a k jiným farmářům :)
Letos si dám záležet na značení cesty až k poli.
Parkovat bude možné cca 200 metrů od pole.
Těšit se na vás budu od 10 do 17 hodin
Pejsci jsou vítáni vyvenčený a na vodítku.
Děti jsou vítány i bez vodítka 😁
Pokud nebude pršet, cesta je sjízdná i s kočárkem.
Na všechny se moc těším!
Nikča 🍀