14/04/2026
Zdravím, už je nám s toho zle,
Takhle se opravdu pracovat nedá, znovu od pondělka zavřeno!!!!! Přes Velikonoce zavezli díru jen štěrkem ( aspoň něco, ale kšeftu to moc nepomohlo ) a teď nanovo. Kdy to bude hotové? “ to my nevíme, snažíme se “ byla odpověď 🤢🤮
Tohle je čtvrtý týden a nevidím konec 😪