24/10/2025
Armsad kliendid!❤️
Täna on meie kohvik avatud viimast päeva – sulgeme uksed kell 17.00.
‼️Kogu menüü -20%
Täname südamest kõiki, kes on nende aastate jooksul meie juures käinud, meid toetanud ja meile nii palju rõõmu ning kogemusi andnud.😊
See on olnud tore ja õpetlik teekond – aitäh, et olite osa sellest!
Uute kohtumisteni Wenne Pubis!🤩