26/02/2025
Dragi gosti, prijatelji, voljeni. Nikako napisat par rijeci. Kao i svemu, nasem “cirkusu” dosao je kraj, mi smo kljuceve razduzili, zavrsili nasu pricu i nas “cirkus” ode dalje. Bilo nam je prekrasno s vama na ovom divnom mjestu i hvala vam na tome. Mozda je nekad kava i bila dobra, “tu i tamo” rekli bi neki al najsporija uvijek. Al nebrinite, doci ce neko novi. Vidimo se na nekoj drugoj kavi u nekom drugom “cirkusu”. 😘