24/03/2026
🍷 Köszönjük, hogy velünk voltatok! 🍷
Hálásan köszönjük mindenkinek, aki velünk töltötte ezt a csodás hétvégét a Fülei Pincénél!
Nagyon jó hangulat, sok nevetés, finom borok és igazi kapcsolódások – számunkra igazán különleges volt ❤️
Reméljük, ti is legalább annyira jól éreztétek magatokat, mint mi!
Külön köszönjük a gyönyörű fotókat Balázsnak 📸 – fantasztikusan visszaadják a hangulatot!
🍇 Ha lemaradtál, vagy újra átélnéd:
szeretettel várunk benneteket borkóstolóra a pincében!
📩 Jelentkezzetek bátran üzenetben, és találkozzunk legközelebb is!
Egészségetekre! 🥂
Fülei Pince