03/01/2020
Békés, boldog új esztendőt kívánunk minden kedves vásárlónknak, ismerősünknek és barátunknak, akikkel az elmúlt 8 évben volt szerencsénk megismerkedni.
Köszönjük, hogy jöttetek, és ennyi éven keresztül életben tartottátok boltunkat, köszönjük a bizalmatokat, és a folyamatos biztatást, hogy folytassuk.
Kifejezni is nehéz, hogy mennyire jól esett az a felénk áradó szeretet, a megosztott élmények sokasága, és az a sok-sok mosoly és nevetés, amit tőletek kaptunk.
Mi ezekkel a szép emlékekkel búcsúzunk Tőletek.
Ti viszont ne búcsúzzatok az oldalunktól és az általunk eddig kínált finomságoktól, mert hamarosan jelentkezünk, hogy a jövőben hol vásárolhatjátok meg őket.