Kiflicsücsök

Kiflicsücsök 🎂 🥧Kiflicsücsök sütiműhely🍰🍪 Házias ízvilág, dísztorták, aprósütik szívvel lélekkel készítve.
📞+36 204888273
📧 [email protected]

Miért pont Kiflicsücsök? Mert imádok sütni, és amikor sütök szeretem a legjobb recepteket kipróbálni, és újakat kitalálni, és a kész sütik legjobb részét először megenni, mint például a kiflinek a csücskét. :)
Pár éve kezdtem el rendszeresen sütögetni itthon, a családomnak, a barátaimnak, ismerőseimnek, aminek persze ők nagyon örültek, én meg még inkább. A lelkesedésem azóta sem csökkent, elvége

ztem egy cukrászsulit, dolgoztam cukrászdában, de itthon készülnek a legfinomabb desszertjeim ( bizti a légkör teszi... :-) ). Ez a gasztroblog azért jött létre, hogy megoszthassam veletek a kedvenc receptjeimet, sütési tippeket, gasztroprogramok élménybeszámolóit, meg ami ép motoszkál a fejemben. Nézzetek körül, és ha kipróbáltok egy receptemet, mindenféleképpen küldjetek képet, és osztályozzátok 10-es skálán. :-)

Kedves Ismerőseim!A Kiflicsücsök cukrászműhely végleg bezár (vagy legalábbis pár évre biztosan). Nagyon sokat agyaltunk,...
21/05/2020

Kedves Ismerőseim!

A Kiflicsücsök cukrászműhely végleg bezár (vagy legalábbis pár évre biztosan).

Nagyon sokat agyaltunk, osztottunk, szoroztunk, nevettünk, sírtunk, és végül a szívünkre hallgattunk: szeretnénk családot alapítani pár éven belül.

Viszont ilyen tervek mellett, sajnos nem fér bele az életembe a Kiflicsücsök, ami, mint tudjátok egy személyes mini vállalkozásként működött, és a szívem-lelkem beleraktam a tortáitokba. 💛

Nagyon sokszor volt, hogy éjszakáztam odabent, és habár nyálasan hangzik, de éjszakánként mindig arra gondoltam, hogy mennyi sok arcra varázsol mosolyt majd a tortám. És imádtam, amikor jöttetek átvenni, és ámultatok, és valaki ugrált örömébe, valaki örömkönnyeket is hullajtott, volt aki megpuszilta a tortát, és volt aki dobozostul átölelte. 💛🥰 Imádtam/ imádom ezt az érzést, és remélem később még lesz benne részem.

Köszönöm Nektek, hogy ennyien rendeltetek tőlem, hogy ennyien követtétek a munkám, és megbíztatok bennem. Nélkületek ez a kis álom nem valósulhatott volna meg. 💛🥰

Köszönöm! 💛💛💛

Sziasztok!Páran kérdeztétek mikor nyitok újra, és mikor tudtok újra rendelni. Amíg a korlátozások tartanak Budapesten, a...
04/05/2020

Sziasztok!

Páran kérdeztétek mikor nyitok újra, és mikor tudtok újra rendelni.

Amíg a korlátozások tartanak Budapesten, addig nem valószínű, hogy ki fogok tudni nyitni. Amint eljön a pillanat ki fogom írni facebook-ra, és instagram-ra is. :)

Addig is itt van pár kép, egy tavalyi esküvőről. Nóri és Géza Nagy Napjáról, amit eddig még nem mutattam meg, de mivel idén kiesik az esküvői szezon nagy része, így gondoltam egy picit nosztalgiázhatnánk, hiszen annyira imádtam ezt a tortát is, nem is tudom miért nem mutattam még nektek. :)

Köszönöm a csodálatos képeket Walla Ádám - Kivonatok -nak.

Kedves Tortarendelők, kedves Ismerőseim!Jövő héttől a Kiflicsücsök sütiműhely határozatlan ideig bezár. A Kiflicsücsök a...
19/03/2020

Kedves Tortarendelők, kedves Ismerőseim!
Jövő héttől a Kiflicsücsök sütiműhely határozatlan ideig bezár.
A Kiflicsücsök a szívem csücske (nem véletlenül a "csücsök" név) ami a Ti különleges kéréseitektől, és a belém fektetett bizalmatokkal vált azzá, ami most: egy álomból, valósággá.

Kérlek Titeket, figyeljünk egymásra, és aki teheti maradjon otthon! Lassítsuk a vírus terjedését, fogjunk össze, és tartsunk ki!
Köszönöm Nektek, hogy valóra váltottátok az álmom, és hogy olyan munkám van, amit imádok! Remélem hamarosan minden rendbe jön, és a Kiflicsücsök hűtői újra megtelhetnek a tortáitokkal! ❤
Sok puszi!
Andi

Lehetne ennél cukibb egy babaváró torta? 🐻⭐🎂✨🌜🌠
16/03/2020

Lehetne ennél cukibb egy babaváró torta? 🐻⭐🎂✨🌜🌠

Elegáns, nőies, és különleges! Egyszerűen imádom! 😊❤
13/03/2020

Elegáns, nőies, és különleges! Egyszerűen imádom! 😊❤

Kedvenc új színek! ❤
12/03/2020

Kedvenc új színek! ❤

Idei évem második esküvői tortája kézzel készített cukorvirágokkal, és egy kis arannyal. Hogy tetszik?❤👗🎩💒💐
29/02/2020

Idei évem második esküvői tortája kézzel készített cukorvirágokkal, és egy kis arannyal.
Hogy tetszik?
❤👗🎩💒💐

Dorina szülinapi flamingós tortájával már találkozhattatok insta sztoriban, de azért megmutatom teljes valójában! 🍰❤ Sze...
20/02/2020

Dorina szülinapi flamingós tortájával már találkozhattatok insta sztoriban, de azért megmutatom teljes valójában! 🍰❤ Szerintem írtó cuki! Nektek hogy tetszik?

Oszi cuki szülinapi tortája! Alul főzött krémes csokitorta, felül túró-rudi!!! Ki ne szeretne ilyet a 3. Szülinapjára? 😊...
18/02/2020

Oszi cuki szülinapi tortája! Alul főzött krémes csokitorta, felül túró-rudi!!! Ki ne szeretne ilyet a 3. Szülinapjára? 😊🎂🍰🏇🚐🚘🚗🚦⛽

Kézzel készített cukorvirágos drip cake szülinapra! Igyekszem fejleszteni magam cukorvirág terén. Persze van még mit tan...
13/02/2020

Kézzel készített cukorvirágos drip cake szülinapra!
Igyekszem fejleszteni magam cukorvirág terén. Persze van még mit tanulnom, de imádom készíteni őket! ❤🎂🍰🌸🌼🌻

Kicsit megcsúsztam a levelek megválaszolásával. De ma mindenki kap választ, Az is aki nem akar!!! 😂😊❤
10/02/2020

Kicsit megcsúsztam a levelek megválaszolásával. De ma mindenki kap választ, Az is aki nem akar!!! 😂😊❤

Cím

Nap Utca 30
Budapest
1082

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Kiflicsücsök új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Kiflicsücsök számára:

Megosztás

Kategória