21/05/2020
Kedves Ismerőseim!
A Kiflicsücsök cukrászműhely végleg bezár (vagy legalábbis pár évre biztosan).
Nagyon sokat agyaltunk, osztottunk, szoroztunk, nevettünk, sírtunk, és végül a szívünkre hallgattunk: szeretnénk családot alapítani pár éven belül.
Viszont ilyen tervek mellett, sajnos nem fér bele az életembe a Kiflicsücsök, ami, mint tudjátok egy személyes mini vállalkozásként működött, és a szívem-lelkem beleraktam a tortáitokba. 💛
Nagyon sokszor volt, hogy éjszakáztam odabent, és habár nyálasan hangzik, de éjszakánként mindig arra gondoltam, hogy mennyi sok arcra varázsol mosolyt majd a tortám. És imádtam, amikor jöttetek átvenni, és ámultatok, és valaki ugrált örömébe, valaki örömkönnyeket is hullajtott, volt aki megpuszilta a tortát, és volt aki dobozostul átölelte. 💛🥰 Imádtam/ imádom ezt az érzést, és remélem később még lesz benne részem.
Köszönöm Nektek, hogy ennyien rendeltetek tőlem, hogy ennyien követtétek a munkám, és megbíztatok bennem. Nélkületek ez a kis álom nem valósulhatott volna meg. 💛🥰
Köszönöm! 💛💛💛