09/11/2020
Búcsú bejegyzés
Nem tervezetten, holnap leszünk utoljára, szerdától már nem lesz a cuki többet nyitva, véglegesen bezárunk. Szeretném megköszönni mindenkinek, aki akár csak egy zsemle, egy szelet sütemény, vagy egy kávé megvásárlása erejéig is részese volt ennek a történetnek. Köszönöm azoknak, akik egy kicsit is szerették, akik értékelték azt, hogy mennyi munka és odaadás van 27 négyzetméteren. Köszönöm azoknak, akikkel együtt dolgozhattam, még ha csak egy-egy rövid projekt idejéig. Legjobban a családom minden egyes tagjának köszönöm, mert kisebb-nagyobb mértékben mindenki részese volt a Léna Kedvenceinek és nélkülük nem lett volna ez a nehézségek ellenére is szép három év.
Brigi