27/10/2025
Kedves Almakedvelők! 😍Kedves Érdeklődőink! 😍
Kedves rajongók ! ❤️😍
Kérünk Titeket OSSZÁTOK és olvassatok Minket, Kövessétek be az oldalunkat a környezetkímélő gazdaságunkat a Vadalma TANYA - t, hogy mindig képben legyetek az aktuális információkkal! Köszönjük! ❤️
A mostani poszt egy kicsit az üzletünkben lévő kínálatunkról szól: amit még 🔹️gyártani fogunk a közeljövőben, hamarosan 🔹️megváltozó nyitva tartásunkról, 🔹️a rostüledékes Tüzesvíz alapanyagról, és a konténerben tárolt összekuglizott🔹️ gyümölcs TÜZIFÁINKRÓL, amit szükség esetén, házhoz 🏠🏡🚚🚛 is szállítunk és a 🔹️jó hír a nyugdíjasoknak, no, meg az 🔹️elhagyott tárgyakról is beszélünk egy kicsit.
Kedves Vásárlóink😍 és Kedves Érdeklődőink😍!
️
Üzletünk minden nap nyitva tart még az őszi időszakban. A TÉLI nyitva tartásunk azonban ez évtől VÁLTOZNI FOG! ‼️
Vasárnaponként ZÁRVA LESZÜNK A TÉLI IDŐSZAKBAN. Illetve , megrövidül 16 órára
a nyitva tartás hossza is.‼️ Figyeljétek majd a posztjainkat, nehogy valaki hiába érkezzen valamelyik vasárnap.
😊 Persze a nagyobb változás az lesz,- ezt érdemes észben tartani, hogy az 🍎🍏 almákat, a 🍐körtét, az🧃🥤 almaleveket, HÉTFŐTŐL- SZOMBATIG lesz alkalmatok az asztalotokra beszerezni. 😊
Az ÜZLETI nyitva tartásunk jelenleg a következő : H-K-Sz-Cs-P 8-17,30-ig
Szo 9-14-ig
Va 9-13-ig
A termékeink és a gyümölcseink felől érdeklődhettek a 📞📞06-20-594-2929-es📞📞 telefonszámon a nyitva tartás ideje alatt!
Megértéseteket köszönjük! 🥰⚘️
A boltban kapható dolgokról is tájékoztatunk Titeket, hogy Közületek is, Mindenki képben legyen!😍
Sokat dolgoztunk, és még most is dolgozunk, hogy a sok Kedves Vásárlóinkat, télen is el tudjuk látni 🍎🍏almákkal és különböző🥤🧃 almaleveinkkel,🍐 körtével, ( 🌰 és dióval. )
Ajánlatunk az üzletünkben:
🔸️🫐SZILVA 700 Ft kilója ( Limitált, az utolsó mennyiség kiárusítása történik.)
🔸🍐️KÖRTE Xénia 1200 Ft kilója
🔸️🌰️ DIÓ Héjas ( Limitált, nem sok van belőle) 1.500 Ft kilója
🔸🍏🍎️ALMÁK:
Az alma kínálatunk :
🔸IDARED 🍎650 Ft kilója válogatva, 5kg-os zsákban 3.000 Ft.
️🔸️JEROMINE🍎 650 Ft kilója válogatva, 5kg-os zsákban 3.000 Ft kilója
🔸️JONAGOLD 🍎700 Ft kilója válogatva, 5kg-os zsákban 3.250 Ft
🔸GÁLA🍎 650 Ft kilója válogatva, 5kg-os zsákban.3.000 Ft
️🔸️GOLDEN 🍏650 Ft kilója válogatva, 5kg-os zsákban 3.000 Ft .
🔸️ALMALEVEINK 🧃🥤
A legutóbbi kínálatunkhoz képest, itt is némi változás történt.
És akik régóta követnek Bennünket, azok tudják, hogy almaleveink :
🔸️NEM TARTALMAZNAK HOZZÁADOTT CUKROT (csak gyümölcsfruktózt.)
🔸️NEM TARTALMAZNAK SZÍNEZÉKET
🔸️NEM TARTALMAZNAK TARTÓSÍTÓSZERT .
Ezért ajánljuk Tudatos Fogyasztóknak, hozzátáplálás idején👼 babáknak, és az őket ellátó kismamáknak is. 🤱🫃👼
Napokon belül készítünk még 😋😋céklásat és sütőtököset is. 😋😋 Ezeket az őszi ízeket is nagyon sokan várjátok! ❤️
🔸️Natúr almalé 3l 2.300 Ft ( már ez a méret is elérhető).
🔸️Natúr almalé 5l 3.000 Ft
🔸️Őszibarackos 3l 2.700 Ft(tavalyi)
🔸️Őszibarackos 3l 4.200 Ft
🔸️Sárgabarackos 3l 4.200 Ft
🔸Szőlőlé fehér 3l 4.500 Ft
️🔸️Szőlőlé rozé 3l 4.500 Ft
🔸️Meggyes 3l 3.800 Ft
️🔸️Meggyes 5l 4.900 Ft
🔸️Homoktövises 3l 3.800 Ft
🔸Homoktövises 5l 4.900 Ft
🔸️Tömény homoktövis 3l 12.000 Ft
TÜZESVÍZ ALAPANYAG
Kapható még Tüzesvízhez kiváló alapanyag, 250 Ft- ért/ liter, 100% ROSTÜLEDÉKES 🍏🍎ALMALÉ. Hozzatok hordót, vagy amibe alkalmas a szállítás.
Ha a Teremtő is megengedi, - ezt mindig és feltétlen hozzá kell tenni,- jövőre, tehát 2026- ban, Mi felkészülten várjuk a Tüzesvíz alapanyag Kedvelőit, hisz egy extra szolgáltatással tudunk kedvezni Számukra.
Ez, pedig az alapanyag MAGOZÁSA, és DARÁLÁSA. Legyen az sárgabarack, őszibarack, szilva, alma.
TŰZIFA
Aki Tőlünk szeretné beszerezni a száraz tüzelőjét, az keressen fel Minket, hisz összekuglizott gyümölcs Tűzifa kapható Nálunk. A mellékelt képeken látható.
Egy konténer TÜZIFA ára 12.000 Ft. Aki kiszállításra igényt tartana, az hívjon Minket a további részletekért.
NYUGDÍJAS UTALVÁNY
Jó hír a Kedves nyugdíjas Vásárlóinknak!⚘️😊 Üzleteinkben Mi is elfogadunk nyugdíjas utalványt!
SZEMÜVEGEK és egy SAPKA
Sajnos még mindig nem talált gazdára a két olvasó szemüveg, 👓👓illetve egy sapka, amiket a Szedd Magad Alma Akciónkon hagytak el a tulajdonosok. Mellékelve a képeken, hátha valakik ráismernek.
Az árváltoztatás jogát folyamatosan fenntartjuk!
Nálunk bankkártyával is fizethettek! 💳
Köszönjük az eddigi figyelmeteket! ⚘️😍
Várunk Titeket ❤️ szeretettel továbbra is!❤️⚘️
És tudjátok, Mi nem a Vadalma tanyán dolgozunk hanem Mi vagyunk a Vadalma tanya! ❤️😍
Legyetek egészségesek és legyen olyan a 🌞 napotok, mint amilyen Ti magatok vagytok, csodálatos ! 😘
Osztani ér !🤗⚘️ Köszönjük! ❤️