01/06/2024
Örömhír a Mrena-Fruct Kft. háza táján.
A héten letettük az első mérföldkövet az emisszió mentes közlekedés felé. Eljött az az idő, amikor a telephely energia ellátását 100%-osan napelemmel látjuk el és a plusz áramot elkezdjük felhasználni a napi ügyintézésre, ezzel éves szinten 2-3 ezer liter gázolajat takarítunk meg, ezzel is csökkentve a modern fuvarozó eszközeink melletti CO2 kibocsátásunkat.
Amennyiben beválik az első elektromos jármű, folyamatosan át fogunk állni a kis méretű járműveinkkel az elektromos vonalra.
Köszönjük a Hovány Kft-nek, hogy a Ford Mustang Mach-E modellt ajánlotta az úttöréshez!
😎😎😎