24/08/2025
Kedves Vendégeink: barátaink, ismerőseink, visszatérő-és először hozzánk látogató vendégek!🎉
Hálás szívvel köszönjük nektek, hogy az idén is megtöltöttétek borbirtokunkat, velünk kóstoltátok finom borainkat és ételeinket, nálunk éltétek meg a fesztivál hangulatát, kíváncsiak voltatok műsorainkra, együtt játszottatok, alkottatok, vásároltatok az általunk kínált lehetőségekből. Ti teremtettétek meg azt a különleges hangulatot, amiért minden évben érdemes összegyűlni a Komán Borbirtokon.🥰
Köszönjük…
…fellépőinknek a színvonalas műsorokat!💃🏻
…a finom ételek készítőinek a már ikonikussá vált sétáló lángost, és az idei év újdonságát, a kézműves hamburgereket!🍔🌯
…a vásározóinknak a különleges szappanokat és ékszereket!🫧💎
…a DJ-nknek a fergeteges hangulatot!🎊
… és végül, de nem utolsó sorban a barátainknak és családtagjainknak akik kitartó és áldozatos munkával segítették a rendezvény sikerességét!💛
Köszönjük, hogy végigcsináltátok velünk ezt a néhány napot, mely idén is tartogatott számunkra feledhetetlen pillanatokat!
Találkozunk jövőre!
Addig is elérhettek minket a facebook oldalunkon.
A Komán család