31/12/2021
Szeretném megköszönni mindenkinek a bizalmat, hogy hozzám fordultatok és elkészíthettem idén is a tortáitokat! 🥰
2021-es évből pár kedvenc tortám...😊
Egy kis időre, mint tudjátok letettem a habverőt és a spatulát, hogy egy még csodálatosabb dolognak szentelhessem minden időmet.😇 🥰 🍼
Természetesen a kislányunk időben elkezdte a sütikre hangolódást...😍😅
Ezúton is kívánunk tortában gazdag, nagyon boldog új évet minden SütiCake kedvelőnek! 😘🍾🎂🧁🍰❤