21/06/2026
Sziasztok! Köszönjük szépen a visszajelzéseket,bátran írhatom -Ti mondtátok- ,hogy ismét sikerült finomat főznünk 🙂 Minden hónap 3. hétvégéjén lesz hasonló akár kommentben meg is írhatjátok, hogy mit szeretnétek enni.
Viszont van egy rossz hírünk is, mint mindenkinek nekünk is szükségünk van kis lazításra, így legközelebb csak PÉNTEKTŐL (26) tudtok hambizni újra 😉