01/06/2025
Kedves Mindenki!
Sajnos minden igyekezetünk ellenére nem sikerült úgy elindítani a büfét, ahogy szerettük volna. Nehéz szívvel, de végleg bezárunk! Próbáltuk kihúzni legalább a nyár végéig, de sajnos a tartalékok hamarabb elfogytak. Köszönjük a bizalmat amit kaptunk a visszatérő vendégeinktől!
Üdvözlettel és utódainknak több sikert!
MAZSI BÜFÉ