18/05/2026
Mereu frumos la Vernisajele din Chișinău!
Cu fiece astfel de eveniment, ne îndrăgostim de ceea ce facem și mai mult. Vă mulțumim tuturor pentru toată susținerea și aprecierea, de care avem parte.
Și abia așteptăm să ne revedem la edițiile următoare ale acestui minunat eveniment.
Să ne trăiți!