YB Cendoi

Directions

YB Cendoi Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from YB Cendoi, Food & Drink, No 3 Kampung Meranti Lapan, Lahat.

Alhamdulillah.... Selesai Agihan Cendol PERCUMA pada pagi tadi... Terima Kasih yang sudi singgah dan ambil cendol percum...
27/06/2025

Alhamdulillah.... Selesai Agihan Cendol PERCUMA pada pagi tadi... Terima Kasih yang sudi singgah dan ambil cendol percuma ini... Infaq Cendol pada hari ini hasil kerjasama antara YB Cendoi dan Para Penginfaq Umum yang biasanya sebelum ini terlibat dalam Infaq Cendol Jumaat... InshaAllah jika ada rezeki lebih, kita akan buat lagi ye... ๐Ÿค“
Jangan lupa terus support bisnes YB Cendoi ye... ๐Ÿ˜„

ุงูŽู„ู„ู‡ูู…ู‘ูŽ ุตูŽู„ูู‘ ุนูŽู„ูŽู‰ ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏู ูˆูŽุนูŽู„ูŽู‰ ุขู„ู ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏูInshaAllah... Jangan lupa hari ini ye... ๐Ÿค“Sta...
27/06/2025

ุงูŽู„ู„ู‡ูู…ู‘ูŽ ุตูŽู„ูู‘ ุนูŽู„ูŽู‰ ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏู ูˆูŽุนูŽู„ูŽู‰ ุขู„ู ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏู

InshaAllah... Jangan lupa hari ini ye... ๐Ÿค“
Stall YB Cendoi CUTI Hari Ini.. Kita hanya agihkan sahaja Cendol Percuma...

..Selamat Menyambut Tahun Baru Islam 1447H..Memandangkan esok adalah 1 Muharram 1447H, YB Cendoi akan agihkan Cendol PER...
26/06/2025

..Selamat Menyambut Tahun Baru Islam 1447H..

Memandangkan esok adalah 1 Muharram 1447H, YB Cendoi akan agihkan Cendol PERCUMA bertempat di STALL YB CENDOI Dataran Batu Gajah Perdana... Cendol PERCUMA ini adalah hasil bersama antara YB Cendoi dan Para Penginfaq Umum... ๐Ÿ˜„ Jemput singgah mana yang berdekatan...

Assalamualaikum...Kome.. Stall YB Cendoi udah ON..Jemput Singgah ye... ๐Ÿ˜Waktu Operasi :Isnin - Sabtu11pg - 5ptgDataran B...
25/06/2025

Assalamualaikum...
Kome.. Stall YB Cendoi udah ON..
Jemput Singgah ye... ๐Ÿ˜

Waktu Operasi :
Isnin - Sabtu
11pg - 5ptg
Dataran Batu Gajah Perdana

Cendol Special....Udah rupa benua nengoknya ye... Ateee jemputlah singgah.. Udah open ni wehhh... ๐Ÿ˜„
24/06/2025

Cendol Special....

Udah rupa benua nengoknya ye... Ateee jemputlah singgah.. Udah open ni wehhh... ๐Ÿ˜„

ุงูŽู„ู„ู‡ูู…ู‘ูŽ ุตูŽู„ูู‘ ุนูŽู„ูŽู‰ ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏู ูˆูŽุนูŽู„ูŽู‰ ุขู„ู ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏูAssalamualaikum...Salam Jumaat...Stall YB Cen...
20/06/2025

ุงูŽู„ู„ู‡ูู…ู‘ูŽ ุตูŽู„ูู‘ ุนูŽู„ูŽู‰ ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏู ูˆูŽุนูŽู„ูŽู‰ ุขู„ู ุณูŽูŠูู‘ุฏูู†ูŽุง ู…ูุญูŽู…ู‘ูŽุฏู
Assalamualaikum...
Salam Jumaat...

Stall YB Cendoi akan Cuti selama 3hari bermula HARI INI Jumaat sehingga Ahad.. Akan Beroperasi semula pada hari Isnin minggu hadapan.. Atas Faktor Kesihatan Kurang Baik (Demam Urat)..

= CENDOL JAGUNG =Serius laaa... Cendol Jagung ni memang buat ramai terpikat woooo... Tengok leeee kekuningยฒan warnanya.....
19/06/2025

= CENDOL JAGUNG =

Serius laaa... Cendol Jagung ni memang buat ramai terpikat woooo... Tengok leeee kekuningยฒan warnanya.. Tambahan p**a berkrim.. Fuhhh...

Waktu Operasi :
Isnin - Sabtu
11pg - 4ptg
Dataran Batu Gajah Perdana

= CENDOL SPECIAL =Kome minat yang special-special ???Mari cuba Cendol Special by YB Cendoi...Waktu Operasi :Isnin - Sabt...
18/06/2025

= CENDOL SPECIAL =

Kome minat yang special-special ???
Mari cuba Cendol Special by YB Cendoi...

Waktu Operasi :
Isnin - Sabtu
11pg - 4ptg
Dataran Batu Gajah Perdana

Assalamualaikum..Hari Ini Stall YB Cendoi beroperasi seperti biasa...Hari ini ada pilihan :- Cendol Klasik- Cendol Jagun...
16/06/2025

Assalamualaikum..

Hari Ini Stall YB Cendoi beroperasi seperti biasa...

Hari ini ada pilihan :
- Cendol Klasik
- Cendol Jagung
- Cendol Kacang Merah
- Cendol Pulut

Mari... Mari... Mari...
King Beone pon ada tuuu๐Ÿ˜

Address

No 3 Kampung Meranti Lapan
Lahat
31500

Opening Hours

Monday 13:00 - 17:30
Tuesday 13:00 - 17:30
Wednesday 13:00 - 17:30
Thursday 13:00 - 17:30
Saturday 13:00 - 17:30
Sunday 13:00 - 17:30

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when YB Cendoi posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category