Slagerij Boeve

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Slagerij Boeve Slagerij Boeve

16/10/2026
Vrijdag/Zaterdag aanbiedingenKipschnitzel 500 gram € 7.98Kippeper/zigeuner/boerenschnitzel 500 gram € 7.982 kipsleetjes ...
16/10/2026

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen

Kipschnitzel 500 gram € 7.98
Kippeper/zigeuner/boerenschnitzel 500 gram € 7.98
2 kipsleetjes € 6.50
2 Franse worsten € 8,-
Bergkaas of herfstkaas 500 gram € 6.50

Vleeswarenaanbieding:
100 gram porc rib
100 gram fijne snijworst
100 gram herfstkipfilet
Samen voor slechts € 5.99

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:Varkenshaas 500 gram €  6.98Krokante varkenshaas 500 gram € 6.98Lasagne 100 gram € 1.092 k...
09/10/2026

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:

Varkenshaas 500 gram € 6.98
Krokante varkenshaas 500 gram € 6.98
Lasagne 100 gram € 1.09
2 kipsleetjes € 6.50
Bergkaas of herfstkaas 500 gram € 6.50
Jonge,Jongbelegen, belegen, extra belegen 10% korting per kilogram
Shoarmapakket € 9.49

Vleeswarenaanbieding:
100 gram Runderrollade
100 gram Achterham
100 gram Veluws gebraden gehakt
Samen voor slechts € 5.99

Italiaanse dagen:
Vitello tonato salade
Pesto salade met kaas
Mortadella vleeswaren
Spianato romana (vleeswaren)
italiaanse gehakt (vleeswaren)
Lasagne
Spaghetti

Deze aanbieding is geldig t/m zaterdag 10 oktober
08/10/2026

Deze aanbieding is geldig t/m zaterdag 10 oktober

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:Biefstuk 250 gram € 5.99Biefstukreepjes 250 gram € 5.49Lasagne 100 gram € 1.092 Franse wor...
02/10/2026

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:

Biefstuk 250 gram € 5.99
Biefstukreepjes 250 gram € 5.49
Lasagne 100 gram € 1.09
2 Franse worsten € 8,-
2 kipsleetjes € 6.50
Bergkaas of herfstkaas 500 gram € 6.50
Jonge,Jongbelegen, belegen, extra belegen 10% korting per kilogram

Vleeswarenaanbieding:
100 gram Itiaanse gehakt
100 gram Gegrilde ham
100 gram Varkensrollade
Samen voor slechts € 5.99

Italiaanse dagen:
Vitello tonato salade
Pesto salade met kaas
Mortadella vleeswaren
Spianato romana (vleeswaren)
italiaanse gehakt (vleeswaren)
Lasagne
Spaghetti

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:Kipschnitzels (peper,naturel,zigeuner,boeren) 500 gram € 7.892 sleetjes met stokjes sate €...
25/09/2026

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:

Kipschnitzels (peper,naturel,zigeuner,boeren) 500 gram € 7.89
2 sleetjes met stokjes sate € 6,-
2 kipsleetjes € 6.50
2 Franse worsten € 8,-
Bergkaas of herfstkaas 500 gram € 6.50
Jonge,Jongbelegen, belegen, extra belegen 10% korting per kilogram
Tomahawk, cote de boeuf 10 % korting per kilogram

Vleeswarenaanbieding:
100 gram Boerenmetworst
100 gram Gegrilde ham
100 gram Veluwse gebraden gehakt
Samen voor slechts € 5.99

Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 26 september

Spaar mee (tot 11-10) voor een GRATIS Boska kaasschaaf!🧀
22/09/2026

Spaar mee (tot 11-10) voor een GRATIS Boska kaasschaaf!🧀

Maandag aanbieding: Riblappen 500 gram € 8.69Lasagne 100 gram € 1.09sleetje met 3 stokjes sate met satesaus 2 stuks € 6,...
21/09/2026

Maandag aanbieding:

Riblappen 500 gram € 8.69
Lasagne 100 gram € 1.09
sleetje met 3 stokjes sate met satesaus 2 stuks € 6,-

Vleeswarenaanbieding
100 gram Palingworst
100 gram Achterham
Samen voor slechts € 3.99

Deze aanbiedingen zijn geldig op maandag 21 september

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen: Rib/haas karbonade 500 gram € 5.59Gepaaneerde Karbonade 500 gram € 5.59Boerengehaktbroodj...
18/09/2026

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:

Rib/haas karbonade 500 gram € 5.59
Gepaaneerde Karbonade 500 gram € 5.59
Boerengehaktbroodjes 2 stuks € 7,-
Berkaas (peper of kruiden) 500 gram € 6.50
Oerhammetjes gegaard p/st € 2.50
Kipburgers of kipvinken 100 gram € 1.49
2 Franse worsten € 8,-

Vleeswarenaanbieding:
100 gram Porc-rib
100 gram Spekrollade
100 gram Kipfilet met tuinkruiden
Samen voor slechts € 5.99

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen: Schnitzels (Peper,zigeuner,naturel) 500 gram € 5.98Nieuw!  Boerenschnitzels 500 gram € 5....
11/09/2026

Vrijdag/Zaterdag aanbiedingen:

Schnitzels (Peper,zigeuner,naturel) 500 gram € 5.98
Nieuw! Boerenschnitzels 500 gram € 5.98
Tartaar 4 halen 3 betalen
3 Saucijzenbroodjes € 5.85
2 Franse worsten € 8,-
2 Rotterdammertjes € 7,-

Nieuw!
Pittige kipsalade
Boerenschnitzels

Vleeswarenaanbieding:
100 gram gegrilde ham
100 gram Seranoham
100 gram Boterhamworst
Samen voor slechts € 5.99

Adres

Elspeterweg 38
Uddel
3888MV

Openingstijden

Maandag 08:00 - 12:15
13:15 - 17:30
Dinsdag 08:00 - 12:15
13:15 - 17:30
Woensdag 08:00 - 12:15
13:15 - 17:30
Donderdag 08:00 - 12:15
13:15 - 17:30
Vrijdag 08:00 - 12:15
13:15 - 17:30
Zaterdag 08:00 - 15:00

Telefoon

+31577401359

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Slagerij Boeve nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Slagerij Boeve:

Snelkoppelingen

Delen

Categorie