Layla's Silogan

Layla's Silogan SIMPLE INGREDIENTS. BIG FLAVOR. MADE WITH LOVE.

Sold earlier 🫶🏻Porksilog - 125.00Chiksilog - 125.00Tapailog - 125.00
19/09/2026

Sold earlier 🫶🏻

Porksilog - 125.00
Chiksilog - 125.00
Tapailog - 125.00

Thank you so much sa nag order 🫶🏻Cornsilog - 109.00Tapsilog - 125.00Chiksilog - 125.00
05/09/2026

Thank you so much sa nag order 🫶🏻

Cornsilog - 109.00
Tapsilog - 125.00
Chiksilog - 125.00

Murag na confirm na jud ang favorite silog meal diri. 😋🍳🍚Chiksilog - 125.00Hungarian - 119.00Another orders for today. G...
27/08/2026

Murag na confirm na jud ang favorite silog meal diri. 😋🍳🍚

Chiksilog - 125.00
Hungarian - 119.00

Another orders for today. Grateful kaayo. 🙏✨

3 orders sa silog karon 🍳 sulit na sulit, perfect kaayo pang breakfast or anytime nga gutom ka. 🤤💯Salamat kaayo sa mga n...
26/08/2026

3 orders sa silog karon 🍳 sulit na sulit, perfect kaayo pang breakfast or anytime nga gutom ka. 🤤💯

Salamat kaayo sa mga ni order, appreciate jud namo! 🫶🏻

If you want to order just PM us here 😊

Duha ka silog orders today, salamat kaayo sa mga nag order, busog na pud ang duha ka customers karon! 😋❤️
24/08/2026

Duha ka silog orders today, salamat kaayo sa mga nag order, busog na pud ang duha ka customers karon! 😋❤️

Sold orders earlier, thank you so much 🫶🏻🫶🏻Hungsilog - 119.00Chiksilog - 125.00Tapsilog - 125.00Tocilog - 109.00
22/08/2026

Sold orders earlier, thank you so much 🫶🏻🫶🏻

Hungsilog - 119.00
Chiksilog - 125.00
Tapsilog - 125.00
Tocilog - 109.00

Sold for tonight 🍽️Para sa mga ganahan ug sulit nga meal, naa mi para ninyo! ❤️ if you want to order just PM us here 😊  ...
20/08/2026

Sold for tonight 🍽️

Para sa mga ganahan ug sulit nga meal, naa mi para ninyo! ❤️ if you want to order just PM us here 😊

Sold orders 🫶🏻Silog nga sakto sa imong cravings! 🤤 Tara, order na sa Layla’s Silogan. Lami na, sulit pa kaayo 💯
18/08/2026

Sold orders 🫶🏻

Silog nga sakto sa imong cravings! 🤤 Tara, order na sa Layla’s Silogan. Lami na, sulit pa kaayo 💯

Another order, another happy day! 🥹🍳 Thank you so much 🫶🏻
18/08/2026

Another order, another happy day! 🥹🍳

Thank you so much 🫶🏻

Another silog order today! 🫶 Two meals going out, salamat kaayo sa nag order! 🍳🍚Bangsilog - 125.00Hungsilog - 119.00Just...
17/08/2026

Another silog order today! 🫶 Two meals going out, salamat kaayo sa nag order! 🍳🍚

Bangsilog - 125.00
Hungsilog - 119.00

Just PM us if you want to order.

Address

Maguey Street Mintal
Davao City
8000

Opening Hours

Monday 6am - 9pm
Tuesday 6am - 9pm
Wednesday 6am - 9pm
Thursday 6am - 9pm
Friday 6am - 9pm
Saturday 6am - 9pm

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Layla's Silogan posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category