Obiady u Marleny

Zadzwoń Wskazówki dojazdu

Obiady u Marleny Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Obiady u Marleny, Usługi kateringowe, Barlinek.
(1)

Zapraszamy na dzisiejsze menu Piątek 25.09Barszcz biały Sztuka mięsa, ziemniaki I surówka Pierogi ruskie Pierogi mięsne ...
24/09/2026

Zapraszamy na dzisiejsze menu Piątek 25.09
Barszcz biały
Sztuka mięsa, ziemniaki I surówka
Pierogi ruskie
Pierogi mięsne

ZBIERAJ PIECZĄTKI I ZYSKUJ! ❤️

Masz ochotę na więcej pysznych obiadów? 😋
Zbieraj pieczątki na naszej Karcie Obiadowej!

🎟️ 10 obiadów = 11. obiad aż 50% taniej! 🎉

Im częściej u nas jesz, tym więcej zyskujesz!
Zapytaj o Kartę Obiadową i zacznij zbierać pieczątki już dziś! 🥰

Do zobaczenia przy pysznym obiedzie! 🍲

Zapraszamy na dzisiejsze menu Czwartek 24.09Krupnik Stek z udka kurczaka z ziemniakami I surówka Kotlety ziemniaczane z ...
23/09/2026

Zapraszamy na dzisiejsze menu Czwartek 24.09
Krupnik
Stek z udka kurczaka z ziemniakami I surówka
Kotlety ziemniaczane z farszem z suszonego pomidora,pieczarek i sera
Szaszłyk z tortilli z mięsem mielonym z sałata

ZBIERAJ PIECZĄTKI I ZYSKUJ! ❤️

Masz ochotę na więcej pysznych obiadów? 😋
Zbieraj pieczątki na naszej Karcie Obiadowej!

🎟️ 10 obiadów = 11. obiad aż 50% taniej! 🎉

Im częściej u nas jesz, tym więcej zyskujesz!
Zapytaj o Kartę Obiadową i zacznij zbierać pieczątki już dziś! 🥰

Do zobaczenia przy pysznym obiedzie! 🍲

Zapraszamy na dzisiejsze menu Środa 23.09Zupa jarzynowa Zraz wieprzowy w sosie pieczeniowym z kasza I surówka Makaron z ...
22/09/2026

Zapraszamy na dzisiejsze menu Środa 23.09
Zupa jarzynowa
Zraz wieprzowy w sosie pieczeniowym z kasza I surówka
Makaron z kurczakiem I szpinakiem w sosie czosnkowo śmietanowym
Filet w sosie warzywnym z ryżem

ZBIERAJ PIECZĄTKI I ZYSKUJ! ❤️

Masz ochotę na więcej pysznych obiadów? 😋
Zbieraj pieczątki na naszej Karcie Obiadowej!

🎟️ 10 obiadów = 11. obiad aż 50% taniej! 🎉

Im częściej u nas jesz, tym więcej zyskujesz!
Zapytaj o Kartę Obiadową i zacznij zbierać pieczątki już dziś! 🥰

Do zobaczenia przy pysznym obiedzie! 🍲

Zapraszamy na dzisiejsze menu Wtorek 22.09Pomidorowa z ryżem Filet w płatkach kukurydzianych, ziemniaki I surówka Placek...
21/09/2026

Zapraszamy na dzisiejsze menu Wtorek 22.09
Pomidorowa z ryżem
Filet w płatkach kukurydzianych, ziemniaki I surówka
Placek po węgiersku
Kluski śląskie z gulaszem

ZBIERAJ PIECZĄTKI I ZYSKUJ! ❤️

Masz ochotę na więcej pysznych obiadów? 😋
Zbieraj pieczątki na naszej Karcie Obiadowej!

🎟️ 10 obiadów = 11. obiad aż 50% taniej! 🎉

Im częściej u nas jesz, tym więcej zyskujesz!
Zapytaj o Kartę Obiadową i zacznij zbierać pieczątki już dziś! 🥰

Do zobaczenia przy pysznym obiedzie! 🍲

Zapraszamy na menu Poniedziałek 21.09Serdecznie zapraszamy Zupa ogórkowa Gulasz wieprzowy z ziemniakami lub kasza I suró...
20/09/2026

Zapraszamy na menu
Poniedziałek 21.09
Serdecznie zapraszamy
Zupa ogórkowa
Gulasz wieprzowy z ziemniakami lub kasza I surówka
Nalesniki z twarogiem

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy Piątek 18.09Barszcz czerwony Ryba w panierce, ziemniaki I surówka Krokiety z pieczark...
17/09/2026

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy Piątek 18.09
Barszcz czerwony
Ryba w panierce, ziemniaki I surówka
Krokiety z pieczarkami I serem
Kopytka z bigosem

Serdecznie zapraszamy na Czwartek 17.09Menu propozycje,  Żurek z jajkiem Gołąbki w sosie pomidorowym z ziemniakami Makar...
16/09/2026

Serdecznie zapraszamy na Czwartek 17.09
Menu propozycje,
Żurek z jajkiem
Gołąbki w sosie pomidorowym z ziemniakami
Makaron penne z kurczakiem i sosem serowym
Palka flinstona z mięsa mielonego z ziemniakami i surówka

Serdecznie zapraszam na menu Środa 16.09Zestaw obiadowy 31zlDrugie danie 26zlRosół Schab ala kebab Wątróbka drobiowa z z...
15/09/2026

Serdecznie zapraszam na menu Środa 16.09
Zestaw obiadowy 31zl
Drugie danie 26zl

Rosół
Schab ala kebab
Wątróbka drobiowa z ziemniakami I surówka
Kotlet drobiowy siekany, ziemniaki I surówka

Serdecznie zapraszam na menu Wtorek 15.09Zupa pieczarkowa Filet w sosie koperkowym z ziemniakami i surówka Placki ziemni...
14/09/2026

Serdecznie zapraszam na menu Wtorek 15.09
Zupa pieczarkowa
Filet w sosie koperkowym z ziemniakami i surówka
Placki ziemniaczane z gulaszem
Placki ziemniaczane z śmietana

Serdecznie zapraszam na menu Poniedziałek 14.09Zupa chrzanowa Kotlet mielony, ziemniaki I surówka Nalesniki z twarogiem ...
13/09/2026

Serdecznie zapraszam na menu Poniedziałek 14.09
Zupa chrzanowa
Kotlet mielony, ziemniaki I surówka
Nalesniki z twarogiem I owocami

Zestaw obiadowy 31zl
Drugie danie 26zl

Adres

Barlinek
74-320

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Telefon

+48665821239

Strona internetowa

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy Obiady u Marleny opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Skróty

Udostępnij