27/04/2026
Drodzy nasi Przyjaciele☀️
W dniach 27.04 - 12.05 jesteśmy na urlopie☀️
Wracamy do was w środę 13.05 ❤️🤍
Dziękujemy za ciepłe życzenia dotyczące naszego urlopu! 💛
Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że otaczają nas tacy ludzie!
Przepraszamy wszystkich, którym musiałyśmy odmówić przyjęcia zamówienia na słodkości👐🏽
Życzymy wam dobrej pogody i udanej majówki!
Do zobaczenia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️