18/02/2026
💛🥟 Pierogi z sercem dla Agnieszki 🥟💛
Koła Gospodyń Wiejskich po raz kolejny pokazały, że mają nie tylko złote ręce do gotowania, ale przede wszystkim wielkie serca! 💕 Specjalnie na akcję charytatywną dla Agnieszki, która dzielnie walczy z chorobą, przygotowali domowe pierogi – robione z zaangażowaniem, życzliwością i nadzieją.
Już wkrótce pracownicy Trotonu będą mogli zakupić te wyjątkowe pierogi, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie leczenia Agnieszki.
To piękny przykład tego, jak wspólnie możemy zrobić coś dobrego. Każdy zakup to nie tylko pyszny obiad, ale przede wszystkim realna pomoc i gest solidarności. 🤝
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie akcji oraz każdemu, kto dołoży swoją cegiełkę. Razem mamy moc! 💛