16/12/2022
Mimo zamkniętych drzwi od 6 miesięcy nadal dzwonicie, piszecie, więc postanowiliśmy oficjalnie się pożegnać. Dziękujemy za 6 lat naszej gastronomicznej przygody, naszym pracownicom za cały trud, każdemu klientowi za obecność, dobre słowo, komentarz, uśmiech.
Idzie nowe, my będziemy realizować się na innej płaszczyźnie, także możemy powiedzieć, że "Na Dzień Dobry" przestaje istnieć.
Życzymy Wam w nadchodzącym czasie wszystkiego co dobre, przede wszystkim zdrowia, a także wyrozumiałości i szacunku dla ludzi z branży gastro, trzeba pamiętać, że to duży wysiłek, ogromna odpowiedzialność, często łzy i napuchniete nogi, aby zadowolić ludzkie żołądki :) zwłaszcza teraz w tym dziwnym czasie.
Pozdrawiamy życząc Wesołych Świąt
Kamila i Robert