01/04/2026
Gracze którzy śledzą lokalne sklepy z grami, zapewne zauważyli że od rana krakowskie firmy jak nogame.pl czy ZibiCom - Gry i Konsole prześcigają się w swoich postach kto oferuje bardziej wypasioną wersję GTA VI w swojej ofercie.
Tak tylko przyszedłem przypomnieć, że choć podstarzały już ze mnie zawodnik, to krulem nad krulami jestem ja. Trololololo.
PS: Kiedyś mówiło się że dla nowej odsłony największego hitu RockStara klienci kupują nowe konsole, teraz mam wrażenie że pod nasze wydanie Ultra Deluxe trzeba kupić sobie nową, większą chatę.
PS2: Kto pamięta Seata stojącego w tle, którym bodajże od 2014 roku jeździłem na giełdę a później dumnie prezentował się vis a vis naszego kochanego sklepu stacjonarnego przy ul. Dobrego Pasterza ? :)
Dziękuję, dobranoc.