W.ole_słodkie

W.ole_słodkie To mała cukiernia z wielkim sercem a każde ciastko to u nas domowa historia. Codziennie wypiekamy miłość do ciast i deserów - prosto z serca, prosto z pieca.

Zapraszamy do świata smaków - W.ole_słodkie

12/06/2026

Dzień dobry kochani 😁
Dziś będzie trochę z "innej beczki" 😎 ale równie słodko i smacznie ❤️
Słyszeliście już o apce "Too good to go" ? 🥰
Naszą cukiernię też tam znajdziecie 🤤
W zaledwie kilka kliknięć możesz uratować paczkę niespodziankę zawierającą ciasta i wypieki 😍 W paczuszkach znajdziecie nasze ciasta , desery i monoporcje 😍 W relacji uchylamy rąbek tajemnicy i kilka propozycji tego co znajdziecie w naszych boxach😎
My jesteśmy zdecydowanie team ❤️ a Wy ? 🤔☺️
Zapraszamy serdecznie🤩❤️

11/06/2026

Dzień dobry 😎
Próba ognia odcinek drugi 🤣😈🔥
Ostrzegamy będzie gorąco 😈
Dziś próbę ognia przechodzi NASZA NOWOŚĆ 🤩
🍊 Monoporcja Pomarańcza 🍊
Czegoś tak obłędnie lekkiego, pysznego i baaaardzo pomarańczowego jeszcze nie jedliście 🥵🤤 Pomarańcza już dziś wjeżdża do naszej witryny i będzie na Was czekać 😍
My jesteśmy na TAK 😍
Pssss
To nie koniec nowości w naszym słodkim menu na ten tydzień 🤫😎
Jesteśmy dla Was codziennie od 10⁰⁰ do 18⁰⁰ jak zwykle przy ul. Słowackiego 16 ❤️
Pięknego dnia ❤️

10/06/2026

Ostatnie szlify i już za chwileczkę już za momencik widzimy się w witrynie 😍
Cześć i czołem kochani w środę 🥰 U Nas praca wre 😎 każda monoporcja nim trafi do naszej witrynki jest poddawana wielu próbom, tak próbie ognia również 🤣😎
Wszystko po to by jadły nie tylko Wasze usta ale i oczy 😎 Bo wiecie jak mówią ? Prawdziwa miłość rodzi się od pierwszego spojrzenia 👀 Więc zapraszamy serdecznie by sprawdzić z którym deserem poczujecie love 🥵🥰I koniecznie dajcie znać w której monoporcji przepadliście od pierwszego wejrzenia do ostatniego kęsa 😂🤤😈😍

09/06/2026

Witamy we wtorek 🥰
Najgorzej zacząć tydzień a później to już z górki i jakoś to leci 🫢🤔
U Nas też czas leci , a nawet pędzi jak szalony 🫣 Codziennie dokładamy wszelkich starań do tego abyście nie chodzili głodni 🫢🤭
Zawsze mamy w naszej witrynie pyszne domowe ciasta 🍰 🥥 najsmaczniejsze monoporcje 🍓 🍑 i na deser 🤣 lody , prawdziwe i naturalne jak dawniej 🥰 Wystarczy tylko że odbierzecie kierunek w stronę Słowackiego 16 ❤️ i możecie to wszystko mieć i zjeść 🤣
Zapraszamy serdecznie 😎

08/06/2026

Dzień dobry w Poniedziałek 🫣🤭
Poniedziałek ma to do siebie że przychodzi za szybko i ciągnie się aż do piątku 🫩🤣 To tak w ramach pocieszenia 😂 Sezon wakacyjny zaczyna się na dobre 😻 U Nas już też w witrynie bardzo wakacyjnie i kolorowo zerknijcie sami 🤓
Dziś Światowy dzień oceanów 💦 Z tej okazji mamy dla Was cały ocean pyszności 🤭
Domowe ciasta 🍰😍
Najlepsze monoporcje 🍓😍
Kawusia 🤤 i szereg innych napojów dla tych którzy potrzebują dziś orzeźwienia po długim weekendzie 😂
Ul. Słowackiego 16 ❤️
Do zobaczenia 😎🥰

06/06/2026

Długi weekend odcinek 3 🤭😃
Czyli dzień dobry w sobotę kochani 😁
Z tą 🌴 dzisiaj to jakoś tak nas wczoraj chyba poniosło 🫣 bo pogoda jest bardzo kapryśna ostatnimi czasy 🤔 No trudno , jakoś to przetrwamy prawda ? 😁 My już pakujemy "interes" i standardowo wyjeżdżamy na wesela 💃🕺 ale dla Was zostawiliśmy wypchaną po brzegi pysznościami witrynke 🤤😍 do tego lody prawdziwe jak dawniej 🥰 i oczywiście kawusia 🥰
Ul. Słowackiego 16❤️
Do zobaczenia 🥰

05/06/2026

Witajcie kochani 🥰
U kogo dziś długi weekend trwa w najlepsze 🤓 a kto jest team do pracy rodacy ? 😃 My wiadomix meldujemy się w tej drugiej grupie 🤣 Pogoda dziś ma być jeszcze taka trochę w kratkę 🫣 ale już od jutra znów 🌴😈. Dobrze że my nie jesteśmy tak zmienni jak aura za oknem 🤣 i u Nas zawsze znajdziecie wszystko co najpyszniejsze 😎😍 No także tego 🤓 wiecie gdzie będziemy 👉Ul. Słowackiego 16 ❤️
Do zobaczenia 🐥🥰

04/06/2026

Dzień dobry w czwartek 😍
Dziś większość z Was pewnie odpoczywa i świętuje 🥰
Z tej okazji zapraszamy serdecznie na nasze domowe drożdżówki 🤩
Bo jak już pewnie słyszeliście na mieście 😈 Nasza cukiernia to nie tylko pyszne domowe ciasta 🍰 monoporcje jakich nie ma nikt inny 😎 lody takie prawdziwe jak dawniej 🥰 ale również od pewnego czasu piekarnia 🤤 kto rano zdążył złapać już nasze drożdżówki czy rogaliki ten wie o czym mówimy 🤤🥵😻
Dziś zapraszamy na drożdżówki 👉Z malinami 😺 lub ze śliwkami 😻 Oczywiście każda z dużą ilością kruszonki 🤤🥰
Jesteśmy dziś od godziny 10⁰⁰ do 18⁰⁰ 😘
Ul. Słowackiego 16 ❤️
Pięknego dnia ❤️

03/06/2026

Bon Appétit 🤤
Znaczy się dzień dobry 🤣 ale patrząc na naszą dzisiejszą witrynę to Bon Appétit pasuje zdecydowanie bardziej 😍
To co kochani ? 😎 Kto dobrze pokombinował ten już jedną nóżką ma długi weekend 😈 Nie my nie jesteśmy w gronie tych szczęśliwców 🤣 Dlatego cały długi weekend będziemy uszczęśliwiać Was 😍 Najlepszymi ciastami 🤩 obłędnymi monoporcjami 🤤 i kawusią rzecz jasna 🥰
Ul. Słowackiego 16 ❤️
Tutaj znajdziecie Nas codziennie od 10⁰⁰ do 18⁰⁰ 🥰
Miłego dzionka , uśmiechu i słonka 🥰😍

Adres

Ulica Juliusza Słowackiego 16
Krosno
38-400

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

Telefon

+48698212605

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy W.ole_słodkie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do W.ole_słodkie:

Udostępnij