22/10/2025
Odchodzę z pracy (ale spokojnie, dopiero w styczniu ;) )
Zazwyczaj, gdy odchodzi się z pracy to składa się wypowiedzenie u swojego szefa. W mojej pracy, moim kierownictwem jesteście Wy ;) Zawsze stawiałem na transparentność, dlatego też składam to "wypowiedzenie" z odpowiednim wyprzedzeniem.
Podjąłem ciężką decyzję o rozstaniu się z Browarmią. Mam zamiar prowadzić ją do końca stycznia.
Powód? Jest ich kilka, ale zdecydowanie najważniejszym jest ktoś, kto pojawił się w moim życiu 2 lata temu i z kim chciałbym spędzać zdecydowanie więcej czasu. Życie w Browarmii zazwyczaj najintensywniej kręci się popołudniami, wieczorami i w weekendy, a te momenty – na obecnym etapie życia – chciałbym spędzać nieco inaczej.
Jest to decyzja o tyle ciężka, bo prowadzenie tego miejsca, stworzenie tak świetnej społeczności wokół tego sklepu było moim małym marzeniem, które wciąż sprawia mi wielką frajdę.
Mam też małą satysfakcję, że to ja mogę sobie pozwolić na odejście z pracy, a nie muszę zamykać w pośpiechu, bo temu miejscu nie brak odwiedzających, ludzi dobrze mu życzących.
Jeżeli chodzi o przyszłość samej Browarmii to treść na osobnego posta ;)
Tymczasem nie chcę jeszcze nikomu dziękować, ani się z nikim żegnać, bo trochę wspólnego czasu nam zostanie ;) Obiecuję, że do ostatnich tygodni możecie spodziewać się piwnych nowości, najnowszych trendów i lokalnych specjałów na naszych półkach, tak by wizyty zawsze spełniały Wasze oczekiwania! No i oczywiście zapraszam Was, serdecznie jak zawsze na końcówkę ulicy Kanta! ;)
Pozdro,
Marcin