14/06/2026
📢𝑫𝒛𝒊𝒆𝒏́ 𝑫𝒐𝒃𝒓𝒚 ❗
𝒁𝒂𝒑𝒓𝒂𝒔𝒛𝒂𝒎𝒚 𝒅𝒐 U Orłosia
Dydnia - Mój Rynek w Dydni ♥️
𝑳𝑶𝑫𝒀
⏰ 12:00-19:00
𝑲𝑬𝑩𝑨𝑩
⏰13:00-18:00
𝑫𝒐 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂
Będziemy wdzięczni za udostępnianie ♥️
Gastronomia
Królowej Bony 10
Sanok
38-500
| Poniedziałek | 10:00 - 21:00 |
| Wtorek | 10:00 - 21:00 |
| Środa | 10:00 - 21:00 |
| Czwartek | 10:00 - 21:00 |
| Piątek | 10:00 - 21:00 |
| Sobota | 10:00 - 21:00 |
| Niedziela | 14:00 - 21:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy U Orłosia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.