02/10/2025
🍳🥞To już koniec… Ubiegłym weekendem oficjalnie zamknęliśmy 13. sezon Targu Śniadaniowego.
W najbliższą sobotę i niedzielę targ już się nie odbędzie, dlatego chcemy z całego serca podziękować Wam za wszystkie wizyty, wspólne śniadania, rozmowy i uśmiechy.
Dziękujemy naszym Wystawcom za niezliczone smaki, które co tydzień karmiły Gości naszego Targu.
Dziękujemy Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy i Zarząd Zieleni Warszawy za możliwość realizacji tego wyjątkowego projektu.🙏
Mamy nadzieję, że zobaczymy się znów na wiosnę, by dalej karmić Was potrawami z różnych zakątków świata, spotykać się pod chmurką i wspólnie cieszyć tą niepowtarzalną atmosferą Targu Śniadaniowego.
Do zobaczenia!🤗