MariDor Lactate si Produse Traditionale

MariDor Lactate si Produse Traditionale Ferma de familie, producem lactate traditionale si specialitati pe comanda!

🎉Am încheiat cu succes livrările de weekendul acesta! Dacă doriți să venim la dumneavoastră și în alte zile, va stam la ...
11/08/2024

🎉Am încheiat cu succes livrările de weekendul acesta!
Dacă doriți să venim la dumneavoastră și în alte zile, va stam la dispoziție!

Bunicile...
18/07/2024

Bunicile...

04/06/2024
Vă mulţumesc pentru că aţi interacţionat cel mai mult în această săptămână şi aţi ajuns în lista mea săptămânală de inte...
02/06/2024

Vă mulţumesc pentru că aţi interacţionat cel mai mult în această săptămână şi aţi ajuns în lista mea săptămânală de interacţiuni! 🎉 Mariana Costandachi, Zaharia Costel, Costy Puchin

Am încheiat cu succes comenzile de astăzi!Un sentiment deosebit atunci când munca îți este apreciată!
01/06/2024

Am încheiat cu succes comenzile de astăzi!
Un sentiment deosebit atunci când munca îți este apreciată!

01/06/2024

🥳La mulți ani tuturor copiilor:
mari și mici, din părinți, din bunici și străbunici!🥳

🎁♥️ Să aveți o zi minunată! ♥️🎁

31/05/2024

Pregătim cu spor comenzile pentru mâine!

30/05/2024

Dragii mei...când vedeți o postare în online unde cineva (mai ales cunoscut) își promovează produsele sau serviciile...nu vă mai strâmbați, ci dați un like, o inimioară ❤️, puneți un gif sau lăsați un comentariu. Nu vă costă nimic să faceți asta, dar puteți ajuta ca acea postare să fie văzută de mai multe persoane... persoane care s-ar putea să aibă nevoie de acele produse/servicii!..iar dacă sunt produse sau servicii de care și tu ai nevoie, oferă susținere și cumpără fără să mai gândești că "îi faci pe alții cu banii tăi" cm am auzit de atâtea ori! 🤦‍♀️

🤩 Gândește-te cu bucurie că pur și simplu vei ajuta pentru că într-adevăr acea persoana va câștiga ceva...dar asta e munca ei!
Asta a ales să facă...poate pentru că are nevoie, poate pentru că îi place.

😒 Nu mai gândiți mereu că cineva "vă prostește" doar pentru că promovează produse sau servicii în online.. trăim în era tehnologiei și multe business-uri se desfășoară în mediul online!
Apreciați entuziasmul, munca și dorința de a face ceva diferit ale acelei persoane...nu cerșește, nu fură, nu dă în cap la nimeni...ci muncește cinstit oferind suport cui are nevoie.

🤔 Când te duci la magazin să faci cumpărături, de câte ori ai întrebat vânzătoarea cât adaos a pus la fiecare produs în parte?!?....... Și nici nu te-ai gândit vreodată că o faci pe vânzătoare "cu bani" și nici nu ai cerut vreodată magazinului să-ți dea cumpărăturile la prețul de producător...așa-i?!?

💻 Să știți că și munca si promovarea în online tot o muncă este și mulți dintre noi chiar o facem cu drag...chiar ne place să ajutăm și chiar ne dăm silința să fim buni în domeniu...iar pentru alte persoane, este singura lor alternativă de a câștiga un ban!
⏰ Este timp investit, este tot o muncă!!!
👏 Apreciază și ajută dacă poți...iar dacă nu poți sau nu vrei...treci mai departe, dar nu ataca!
🙋‍♀️ Doar pentru că TU nu ai face acest tip de activitate asta nu înseamnă că e greșit că altcineva o face și că ar trebui să o "salvezi" demoralizând, criticând și judecând. 🤦‍♀️😥

😩 Încetați să vă mai întrebați prietenii "dar ție cât îți iese din asta?" și urează-i succes în schimb...hai să facem mai mult bine pentru că avem nevoie de o lume mai bună...nu mai urâcioasă! 🙏❤️
🙈 S-a ajuns în ziua de azi ca în loc să ne ajutăm și să ne ridicăm unii pe alții, de frică să NU REUȘEASCĂ CAREVA MAI MULT, oamenii să se critice și să se arate cu degetul..."Ia uite și la asta, cu prostiile ei, a devenit afacerista, își bate joc de oameni" (fără dovezi sau argumente ci din pură invidie și răutate și lipsă de informație).
"De ce să iau de la ea ca să facă bani pe cârca mea"...fără ca tu de fapt să știi că este o muncă serioasă unde se investește timp, educație și energie ca să lucrezi cu oamenii!

🏪 Cumpărați de unde vreți, până la urmă nu vă obligă nimeni, dar la magazin când mergeți, oare gândiți la fel??
"De ce să dau 2 lei pe o pâine dacă patronu o cumpără cu 1 leu?"...Nu...comerț au voie să facă doar patronii?!?
Oamenii nu...că "online"-ul e o fraiereală (cea mai greșită mentalitate).
🤝 Haideți să fim oameni, să susținem mai mult, să încurajăm mai mult și să ne apreciem munca unul altuia...e loc sub soare pentru fiecare! 🙏❤️

😍 Iar dacă până la urmă ai avut încredere, ai cumpărat și ești un client mulțumit de serviciile cuiva...atunci recomandă mai departe prietenilor, familiei, cunoștințelor din jurul tău.
Dacă ai fost încântat, ai fost mulțumit spune și altora asta, fă un compliment persoanei de la care ai cumpărat...s-ar putea ca gestul tău să fie parte din reușita cuiva sau pur și simplu să contribui la încrederea și stima de sine a acelei persoane care încearcă să își creeze un viitor în această industrie, sau poate chiar să pună o pâine pe masă!

‼️🙋‍♀️ Dacă și TU ești una din persoanele CARE lucrează si se promoveaza in online copiază textul și pune-l pe pagina ta. Câteodată e nevoie să fim sinceri pentru a deschide ochii unora 🩵🤗 👌❤️

Address

Curaturi
Ciurea
707081

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when MariDor Lactate si Produse Traditionale posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to MariDor Lactate si Produse Traditionale:

Share

Category