Piața Agrorex

Directions

Piața Agrorex Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Piața Agrorex, Fruit & vegetable shop, Șoseaua București-Târgoviște, nr. 688 Bis, județ Dâmbovița (lângă Bilden/materiale de construcții și bricolaj), Crevedia.

🍎 Cea mai mare piață de legume si fructe din nordul Bucureștiului.
🥔 Posibilitate de extindere la 7 hectare.
🚩 Spațiu amenajat, cu acces direct din drumul național.

🎉 𝐎 𝐍𝐎𝐔𝐀̆ 𝐒𝐔𝐑𝐏𝐑𝐈𝐙𝐀̆ 𝐏𝐄𝐍𝐓𝐑𝐔 𝐂𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐓𝐀𝐓𝐄𝐀 𝐀𝐆𝐑𝐎𝐑𝐄𝐗! 🎉Dragii noștri, pregătim ceva bun pentru voi! ❤️🍽️ În curând, chiar lâng...
18/09/2026

🎉 𝐎 𝐍𝐎𝐔𝐀̆ 𝐒𝐔𝐑𝐏𝐑𝐈𝐙𝐀̆ 𝐏𝐄𝐍𝐓𝐑𝐔 𝐂𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐓𝐀𝐓𝐄𝐀 𝐀𝐆𝐑𝐎𝐑𝐄𝐗! 🎉

Dragii noștri, pregătim ceva bun pentru voi! ❤️

🍽️ În curând, chiar lângă Piața Agrorex, se deschide 𝐁𝐢𝐬𝐭𝐫𝐨 𝐕𝐚𝐥𝐞𝐫𝐨𝐧!

🥘 Mâncare gătită zilnic
🔥 Preparate la grătar
🥗 Totul proaspăt, pregătit cu grijă și cu dragoste pentru gust!

Vrem să avem cât mai multe lucruri bune aproape de voi, iar Bistro Valeron vine să completeze și mai frumos experiența unei zile la Agrorex. 🥰

📣 Deschiderea se apropie!
Stați cu ochii pe noi, pentru că revenim în curând cu toate detaliile. 👀❤️

📍𝐂𝐫𝐞𝐯𝐞𝐝𝐢𝐚, 𝐒̦𝐨𝐬𝐞𝐚𝐮𝐚 𝐁𝐮𝐜𝐮𝐫𝐞𝐬̦𝐭𝐢–𝐓𝐚̂𝐫𝐠𝐨𝐯𝐢𝐬̦𝐭𝐞 𝐧𝐫. 𝟔𝟖𝟖 𝐁𝐢𝐬, 𝐥𝐚̂𝐧𝐠𝐚̆ 𝐁𝐢𝐥𝐝𝐞𝐧
📞 𝟎𝟕𝟑𝟑 𝟖𝟏𝟐 𝟑𝟒𝟔

Vă așteptăm cu drag! ❤️

Piața Agrorex, locul unde găsești produse bune, oameni dragi și mereu câte o surpriză! 🥰

ÎNCREDEREA NU SE CERE, SE CÂȘTIGĂ! 🤝🌱La Piața Agrorex, înțelegem cât de important este să știți de unde vin produsele pe...
10/09/2026

ÎNCREDEREA NU SE CERE, SE CÂȘTIGĂ! 🤝🌱

La Piața Agrorex, înțelegem cât de important este să știți de unde vin produsele pe care le puneți pe masa familiei dumneavoastră. 🥕🍅🍎

De aceea, facem vizite regulate la producătorii noștri. Mergem direct la sursă, discutăm cu oamenii care muncesc pământul și vedem îndeaproape cm sunt cultivate, crescute și pregătite produsele care ajung apoi la Piața Agrorex. 👨‍🌾🌱

Ne dorim ca atunci când cumpărați de la Piața Agrorex să aveți liniștea că produsele sunt aduse de producători pe care îi cunoaștem și îi vizităm. ❤️🧺

Vă mulțumim pentru încredere și vă așteptăm cu drag la piață! 😊🛒

📍 Crevedia, Șoseaua București-Târgoviște, nr. 688 Bis, lângă Bilden
📞 0733 812 346

🌿 Weekendul e după colț și e momentul perfect să faci cumpărăturile pentru gospodăria ta! 🛒😊La 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱 găsești to...
04/09/2026

🌿 Weekendul e după colț și e momentul perfect să faci cumpărăturile pentru gospodăria ta! 🛒😊

La 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱 găsești tot ce ai nevoie într-un singur loc: 🍅 legume proaspete, 🍎 fructe gustoase, 🫙 produse pentru cămară, dar și 🧴 detergenți și alte produse utile pentru casă.

Fie că pregătești masa pentru familie sau vrei să îți faci proviziile pentru zilele următoare, te așteptăm la Piața Agrorex! 🥕🍇🥔

📍 Ne găsești în Crevedia, Șoseaua București–Târgoviște, nr. 688 Bis, lângă Bilden
📞 Telefon: 0733 812 346

Te așteptăm la cumpărături! 😊🛍️

🌸✨ 𝐎 𝐧𝐨𝐮𝐚̆ 𝐯𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐦𝐢𝐧𝐮𝐧𝐚𝐭𝐚̆ 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐜𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐭𝐚𝐭𝐞𝐚 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱! 🌱🎉Suntem extrem de bucuroși și încântați să vă anunțăm că ...
27/08/2026

🌸✨ 𝐎 𝐧𝐨𝐮𝐚̆ 𝐯𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐦𝐢𝐧𝐮𝐧𝐚𝐭𝐚̆ 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐜𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐭𝐚𝐭𝐞𝐚 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱! 🌱🎉

Suntem extrem de bucuroși și încântați să vă anunțăm că 𝐒𝐞𝐫𝐞𝐥𝐞 𝐅𝐥𝐨𝐫𝐚𝐝𝐚𝐧 s-au alăturat comunității noastre! 🌿💚🥳

Producători locali de flori la ghiveci și răsaduri de legume, cei de la Serele Floradan aduc mai aproape de voi plante sănătoase, atent îngrijite și potrivite pentru grădină, solar sau balcon. 🌼🌺🌷🍅🫑🌱

Cu multă pasiune, grijă și dedicare, dar și cu accent pe calitate, diversitate și prețuri accesibile, Serele Floradan sunt aici pentru toți cei care iubesc plantele și își doresc să-și transforme grădina sau balconul într-un colț plin de viață, culoare și bucurie. 💚🌈🌻🪴✨

𝐁𝐢𝐧𝐞 𝐚𝐭̦𝐢 𝐯𝐞𝐧𝐢𝐭 𝐢̂𝐧 𝐜𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐭𝐚𝐭𝐞𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱, 𝐒𝐞𝐫𝐞𝐥𝐞 𝐅𝐥𝐨𝐫𝐚𝐝𝐚𝐧! 🌱🌸🎊🤗

📍 Ne găsiți în: Crevedia, Șoseaua București-Târgoviște, nr. 688 Bis, lângă Bilden
📞 Telefon: +40 733 812 346 📲

Vă așteptăm cu mult drag și voie bună! 🌿💐😊💚

🤝🌱 La Piața Agrorex, parteneriatele se construiesc cu încredere, seriozitate și produse de calitate! 🥕🍅🍎În ultimele săpt...
20/08/2026

🤝🌱 La Piața Agrorex, parteneriatele se construiesc cu încredere, seriozitate și produse de calitate! 🥕🍅🍎

În ultimele săptămâni, am început o nouă colaborare frumoasă cu Restaurantul La Felinare 🍽️, iar acest lucru ne bucură foarte mult! ❤️

Tot mai multe restaurante 🍴, terase ☀️, firme de catering 👨‍🍳 și centre pentru seniori 🏡 aleg să colaboreze cu Piața Agrorex pentru aprovizionarea cu produse proaspete și de calitate. 🌿🍇🥬

La Piața Agrorex găsesc:

✨ produse proaspete
🌱 produse de la producători locali
🧺 calitate
💰 prețuri avantajoase
🤝 colaborări bazate pe încredere

Suntem convinși că acesta este doar începutul și că tot mai mulți antreprenori din HoReCa se vor alătura comunității Agrorex! 💚

📍 Restaurant La Felinare
Samurcaşi 297, Crevedia - Samurcași, România 🍽️

📍 Piața Agrorex
Crevedia, Șoseaua București-Târgoviște, nr. 688 Bis, lângă Bilden 🧺
📞 0733 812 346

💚 Când alegem produse locale, susținem producătorii și construim împreună o comunitate mai puternică! 🌱🤝

🍑🍒 𝐃𝐢𝐧 𝐕𝐨𝐢𝐧𝐞𝐬̦𝐭𝐢, 𝐝𝐢𝐫𝐞𝐜𝐭 𝐥𝐚 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱! 🌿Vi-l prezentăm pe 𝐃𝐮𝐦𝐢𝐭𝐫𝐞𝐬𝐜𝐮 𝐀𝐮𝐫𝐞𝐥, producător din Voinești, care s-a alătu...
13/08/2026

🍑🍒 𝐃𝐢𝐧 𝐕𝐨𝐢𝐧𝐞𝐬̦𝐭𝐢, 𝐝𝐢𝐫𝐞𝐜𝐭 𝐥𝐚 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱! 🌿

Vi-l prezentăm pe 𝐃𝐮𝐦𝐢𝐭𝐫𝐞𝐬𝐜𝐮 𝐀𝐮𝐫𝐞𝐥, producător din Voinești, care s-a alăturat comunității noastre. 🤝

Pe cele 3 hectare cultivate în prezent, Aurel produce vișine, cireșe, piersici, nectarine, caise, prune, mere, pere și gutui. 🍒🍎🍐

Unele plantații sunt noi, altele sunt moștenite de la părinți. În spatele lor sunt ani de experiență, muncă și grijă pentru fiecare pom. 🌱

Ne bucurăm să avem alături producători care duc mai departe tradiția și gustul fructelor românești! ❤️

📍 𝐂𝐫𝐞𝐯𝐞𝐝𝐢𝐚, 𝐒̦𝐨𝐬𝐞𝐚𝐮𝐚 𝐁𝐮𝐜𝐮𝐫𝐞𝐬̦𝐭𝐢-𝐓𝐚̂𝐫𝐠𝐨𝐯𝐢𝐬̦𝐭𝐞, 𝐧𝐫. 𝟔𝟖𝟖 𝐁𝐢𝐬, 𝐥𝐚̂𝐧𝐠𝐚̆ 𝐁𝐢𝐥𝐝𝐞𝐧
📞 𝟎𝟕𝟑𝟑 𝟖𝟏𝟐 𝟑𝟒𝟔

Vă așteptăm cu drag la standul nostru! 🛒

📸 Sâmbăta trecută am avut bucuria să fim împreună la slujba de sfeștanie, un moment plin de liniște, recunoștință și gân...
06/08/2026

📸 Sâmbăta trecută am avut bucuria să fim împreună la slujba de sfeștanie, un moment plin de liniște, recunoștință și gânduri bune. 🙏❤️

Le mulțumim tuturor celor care ne-au fost alături! Prezența voastră ne dă încredere să mergem mai departe și să construim, zi de zi, o piață în care producătorii români și cumpărătorii se întâlnesc cu drag. 🌿🇷🇴

Iar dacă nu ați ajuns încă pe la noi, vă așteptăm cu tarabe pline de produse proaspete, direct de la producători: legume și fructe de sezon, lactate, ouă, preparate tradiționale și multe alte bunătăți. 🥕🍅🧀🥩

Veniți să descoperiți gustul autentic și să susțineți producătorii locali! ❤️

📍 Șoseaua București–Târgoviște, nr. 688 Bis, Crevedia (lângă Bilden)
📞 0733 812 346

Vă așteptăm cu drag! 🌞

30/07/2026

🎉🥳 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱 𝐢̂𝐦𝐩𝐥𝐢𝐧𝐞𝐬̦𝐭𝐞 𝟏 𝐚𝐧! 🥳🎉

🎂 Pe 1 august sărbătorim primul an dintr-o poveste pe care am scris-o împreună.

🙏 Mulțumim tuturor celor care ne-ați fost alături, ați ales să cumpărați de la producătorii români 🇷🇴, ne-ați recomandat și ați avut încredere în noi. Mulțumim și producătorilor noștri 👨‍🌾👩‍🌾 care, prin munca și dedicarea lor, dau viață Pieței Agrorex în fiecare zi. 🍅🥕🧀🍎

💬 În acest an am construit și o comunitate frumoasă pe WhatsApp 📲, care se apropie de 1.000 de participanți. Împreună demonstrăm că atunci când oamenii se unesc în jurul unor valori comune, se pot întâmpla lucruri frumoase. 🤝

🙏 Cu ocazia aniversării noastre, sâmbătă va avea loc o slujbă de sfeștanie pentru binecuvântarea Pieței Agrorex, a producătorilor, a clienților și a tuturor celor care ne trec pragul. Preotul este așteptat în jurul orei 16:00, iar toți cei care doresc să participe sunt bineveniți să fie alături de noi în acest moment de rugăciune și recunoștință. ✨⛪

❤️ Vă mulțumim că faceți parte din povestea noastră! La mulți ani, Piața Agrorex! 🎈🎊🥂

📍 𝐂𝐫𝐞𝐯𝐞𝐝𝐢𝐚, 𝐒̦𝐨𝐬𝐞𝐚𝐮𝐚 𝐁𝐮𝐜𝐮𝐫𝐞𝐬̦𝐭𝐢–𝐓𝐚̂𝐫𝐠𝐨𝐯𝐢𝐬̦𝐭𝐞, 𝐧𝐫. 𝟔𝟖𝟖 𝐁𝐢𝐬, 𝐥𝐚̂𝐧𝐠𝐚̆ 𝐁𝐢𝐥𝐝𝐞𝐧
📞 𝟎𝟕𝟑𝟑 𝟖𝟏𝟐 𝟑𝟒𝟔

🤗 Vă așteptăm cu drag să sărbătorim împreună! 🎉

Weekendul bate la ușă, iar Piața Agrorex îi așteaptă pe toți cei care iubesc produsele românești ❤️ și susțin munca prod...
23/07/2026

Weekendul bate la ușă, iar Piața Agrorex îi așteaptă pe toți cei care iubesc produsele românești ❤️ și susțin munca producătorilor locali 👩‍🌾👨‍🌾🌾.

📢 Dacă ești producător, acum este momentul să vii cu marfa în piață! 🚜🧺 Fructe și legume proaspete 🍎🥕🍅, lactate 🥛🧀, miere 🍯, preparate tradiționale 🥖🥓, flori 🌸🌻 sau orice alt produs autentic își găsesc locul la Piața Agrorex, în fața unor clienți care caută calitate și prospețime ✨✅.

🛒 Iar dacă ești în căutarea cumpărăturilor perfecte pentru weekend, te invităm să treci pe la noi 😊. Găsești produse proaspete, direct de la producători 👩‍🌾👨‍🌾, la prețuri corecte 💰 și într-o atmosferă prietenoasă 🤝🙂.

📍 Ne găsești în Crevedia, Șoseaua București–Târgoviște, nr. 688 Bis, lângă Bilden 🗺️
📞 Informații pentru producători și clienți: 0733 812 346

Ne vedem la Piața Agrorex!
Haideți să umplem piața cu produse românești și să pregătim împreună un weekend cu gust 😋🍓🥬.

🍅🥒🥕🧀 Dacă vreți produse proaspete, oameni gospodari și o atmosferă plină de viață, vă așteptăm la 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱! 🤗✨🛒🌞Ta...
16/07/2026

🍅🥒🥕🧀 Dacă vreți produse proaspete, oameni gospodari și o atmosferă plină de viață, vă așteptăm la 𝐏𝐢𝐚𝐭̦𝐚 𝐀𝐠𝐫𝐨𝐫𝐞𝐱! 🤗✨🛒🌞

Tarabele sunt pline de culoare 🌽🍅🍑🥬, producătorii vă așteaptă cu bunătăți proaspete și alese cu grijă, iar noi avem încă un motiv să ne bucurăm de comunitatea frumoasă care s-a format aici. 🤝

Zilele trecute, prin "Duminica Faptelor Bune", ne-ați arătat cât de multă omenie poate aduna un gest simplu. Ați venit cu haine 👕👗, jucării 🧸🪁 și alte lucruri pe care ați ales să le dăruiți celor care au nevoie de ele. 🤗

Și pentru că donațiile continuă să vină, am decis să continuăm și noi! 🙏🌷 Încă primim donații la Piața Agrorex, așa că, dacă aveți lucruri curate și în stare bună pe care doriți să le dăruiți, le puteți aduce în continuare la noi. 🧸👕👟📚

Vă mulțumim încă o dată tuturor pentru generozitate, implicare și, mai ales, pentru omenia de care ați dat dovadă! 🙏🌷 Ne bucură să vedem că Piața Agrorex a devenit mai mult decât un loc pentru cumpărături. Este un loc în care oamenii se întâlnesc, se ajută și fac bine împreună.

📍 𝐂𝐫𝐞𝐯𝐞𝐝𝐢𝐚, 𝐒̦𝐨𝐬𝐞𝐚𝐮𝐚 𝐁𝐮𝐜𝐮𝐫𝐞𝐬̦𝐭𝐢–𝐓𝐚̂𝐫𝐠𝐨𝐯𝐢𝐬̦𝐭𝐞, 𝐧𝐫. 𝟔𝟖𝟖 𝐁𝐢𝐬, 𝐥𝐚̂𝐧𝐠𝐚̆ 𝐁𝐢𝐥𝐝𝐞𝐧
📞 𝟎𝟕𝟑𝟑 𝟖𝟏𝟐 𝟑𝟒𝟔

Address

Șoseaua București-Târgoviște, Nr. 688 Bis, Județ Dâmbovița (lângă Bilden/materiale De Construcții și Bricolaj)
Crevedia

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Piața Agrorex posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share