28/05/2026
Hvala!
Butični festival modre frankinje na Gradu Sevnica je bil več kot le vinski dogodek – bil je ogledalo tistega najboljšega, kar imamo doma. Skozi vso popoldne so se nizale zgodbe o identiteti, vinarstvu (delu) in povezovanju.
Skupaj lahko ustvarimo neprecenljive skupne zgodbe.
Ponosni in neizmerno hvaležni smo za vsakega izmed vas, ki ste se ustavili ob naši mizi, poskusili naša vina in z nami delili tiste prave, iskrene misli. Vaše navdušenje in nasmehi v grajskem atriju ob vrhunskih frankinjah (ter hudih picah) 😁 so dokaz, da naša modra frankinja že ima identiteto – močno, elegantno in samozavestno.
Iskrena hvala ekipi KŠTM Sevnica in vsem sodelujočim za organizacijsko dovršen in pomemben dan. Takšni dogodki dolgoročno ustvarjajo kulturo in dodano vrednost za celotno regijo.
Še naprej ustvarjajmo skupaj! Hvala vsem za čudovit večer!